درسفر یک روزه سرپرست مخابرات کهگیلویه وبویراحمد به باشت چه گذشت؟ سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد جهت بررسی وضعیت ارتباطات باشت به آن شهرستان سفر کرد به گزارش خبرنما سید محمد هادی امیری ،ابتدا بازدیدی از مرکز مخابراتی شهر باشت داشت و مرکز را که دچارسانحه ی آتش سوزی وخسارت […]

درسفر یک روزه سرپرست مخابرات کهگیلویه وبویراحمد به باشت چه گذشت؟

سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد جهت بررسی وضعیت ارتباطات باشت به آن شهرستان سفر کرد

به گزارش خبرنما سید محمد هادی امیری ،ابتدا بازدیدی از مرکز مخابراتی شهر باشت داشت و مرکز را که دچارسانحه ی آتش سوزی وخسارت شده بود بازدید و دستورات لازم را جهت مرتفع نمودن نواقصات موجود در مرکز مخابرات باشت صادر و به صورت تلفنی خواستار جهت تغییر سوئیچ مرکز از سوی مدیران ستادی شرکت مخابرات ایران شد.
سید محمد هادی امیری طی این بازدید، از تمامی پرسنل مرکز و همکاران فنی مخابرات منطقه که در کمترین زمان ممکن نسبت به راه اندازی مرکز تلاش نمودند و این مهم باعث شد کمترین اختلال در شبکه مخابراتی جهت مشترکین به وجود بیاید تقدیر و تشکر نمود و این اقدام را یک حرکت جهادی عنوان کرد وگفت همکاران منطقه با این اقدام در خورتحسین اثبات کردند می توانند در شرایط بحرانی ،نقش آفرینی کنند.

سید محمد هادی امیری در بخش دیگری ازاین بازدید باحضور درMDF مرکز ،تعدادخرابیهای روزانه ،نوع ومدت زمان رفع خرابی را بررسی وجهت صحت وتطبیق فرم رفع خرابی با یکی از شماره های مشترکین تماس حاصل نمود و از همکاران شاغل درMDFتاکید کردند، دایری ADSL و رفع خرابی بایددر کمترین زمان ممکن صورت پذیرد .
سید محمد هادی امیری هم چنین بازدید میدانی از وضعیت شبکه شهر باشت داشت و از نزدیک شبکه را از حیث شبکه هوایی ،کابل ،وضعیت کافوها وپست ها مورد بررسی و تذاکرات ودستورات لازم را دراین خصوص صادر نمودند.
سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه بویراحمد در ادامه در روستاهای کته باشت وچم بلبل حضور پیدا کرد و وضعیت ارتباطی این دو روستا را مورد بررسی قرار داد.
سیدمحمد هادی امیری در پایان سفر یک روزه خود به این شهرستان ،از روستاهای لار ومله تم بازدید و دستورات لازم راجهت راه اندازی بستر فیبر نوری این دو روستا صادر نمودند .
سید محمد هادی امیری در پایان خاطر نشان کرد سایت BTS گروس باشت در فاز ۸این منطقه جهت ارتقاء تکنولوژی قرار دارد که ان شاءالله روستاهای برمامیون ،گروس وسرآبیز ازنعمت G4 برخوردار خواهند شد