عصرایران- اس۵۰(S50) یکی از سدان های تولیدی در مجموعه دانگ فنگ است که بر پایه پلتفرم نیسان سیلفی توسعه یافته است. این خودرو در تریم های متنوعی عرضه شده که برچسب قیمتی آنرا از ۷۵۰۰ تا ۲۳۵۰۰ دلار تغییر می دهد. از منظر ابعاد برابر با ۴۷۰۰ میلیمتر در طول، ۱۷۹۰ میلیمتر در عرض و […]

عصرایران- اس۵۰(S50) یکی از سدان های تولیدی در مجموعه دانگ فنگ است که بر پایه پلتفرم نیسان سیلفی توسعه یافته است. این خودرو در تریم های متنوعی عرضه شده که برچسب قیمتی آنرا از ۷۵۰۰ تا ۲۳۵۰۰ دلار تغییر می دهد.

از منظر ابعاد برابر با ۴۷۰۰ میلیمتر در طول، ۱۷۹۰ میلیمتر در عرض و ۱۵۲۶ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با ۲۷۰۰ میلیمتر است. ارتفاع از سطح زمین ۱۵۰ میلیمتر و وزن این خودرو با توجه به تریم از ۱۲۷۰ تا ۱۳۷۵ میلیمتر متغیر است.

رینگ با توجه به تریم در اندازه های ۱۵، ۱۶ و ۱۷ اینچی ارائه می شود.

پیشرانه

در این قسمت انتخاب های متنوعی توسط تولیدکننده ارائه شده که شامل:

نمونه ۱٫۵ لیتری ۴ سیلندر تنفس طبیعی با ۱۲۰ اسب بخار  خروجی و گشتاور ۱۴۳ نیوتن متر. شاخص مصرف سوخت برای ۱۰۰ کیلومتر رانندگی در شهر ۸٫۲ لیتر، در بزرگراه ۵٫۴ لیتر و در حالت ترکیبی ۶٫۴ لیتر.

نمونه ۱٫۶ لیتری ۴ سیلندر تنفس طبیعی با ۱۲۲ اسب بخار خروجی و گشتاور ۱۵۱ نیوتن متر. شاخص مصرف سوخت در شهر ۸٫۳ لیتر، در بزرگراه ۵٫۶ لیتر و در حالت ترکیبی ۶٫۵ لیتر.

نمونه ۲ لیتری ۴ سیلندر تنفس طبیعی با ۱۴۷ اسب بخار خروجی و گشتاور ۲۰۰ نیوتن متر. شاخص مصرف سوخت در شهر ۱۰٫۶ لیتر، در بزرگراه ۵٫۸ لیتر و در حالت ترکیبی ۶٫۵ لیتر.

بیشینه سرعت دو نمونه اول ۱۶۵ کیلومتر بر ساعت و در نمونه ۲ لیتری ۱۸۰ کیلومتر برساعت اعلام شده است.

ظرفیت باک در تمامی تریم ها ۴۵ لیتر است.

در بخش جعبه دنده از نمونه ۵ سرعته دستی یا ۶ سرعته سی وی تی استفاده می شود که با محور جلو در ارتباط هستند.

سیستم ترمز در تمام چرخ ها دیسکی استفاده شده است.

کابین و ایمنی

از امکانات این بخش می توان به سیستم تهویه غیراتوماتیک در تمام تریم ها، استارت دکمه ای، نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی، بلوتوث، گرم کن و تهویه صندلی های جلو و عقب، استراحتگاه دست جلو و عقب، فرمان با قابلیت تنظیم ارتفاع، پاور ویندوز جلو و عقب، اسکای روف الکتریکی، گرم کن آینه ها، آینه های الکتریکی و … اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل ریموت استارت، ورود بدون کلید، کروز کنترل، رادار پارک جلو و عقب، دوربین عقب، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، ترمز پارک اتوماتیک، دستیار حرکت در سربالایی، هدلایت اتوماتیک، ایزوفیکس، ایربگ سرنشین و راننده و … قابل اشاره هستند.

مازیار دانیالی

بیشتر بخوانید:

*گلوری ۵۸۰ پرو؛ شاسی بلند ۲۰۲۱ دانگ فنگ با نمایشگر ۱۵ اینچی و طراحی بروز/ تریم اسپرت “ستاره سرخ” چه ویژگی هایی دارد (+عکس و فیلم) *ونوشا شینگ؛ شاسی بلند جدید گروه دانگ فنگ/ نمایشگر ۱۵٫۶ اینچی در کابین و برچسب قیمت ۱۵ هزار دلاری (+تصاویر) *گلوری آی اکس۷؛ شاسی بلند درشت اندام “دانگ فنگ” با یک برچسب قیمت اقتصادی! (+عکس) *فنگ گوانگ ۵۰۰ مدل ۲۰۲۱؛ کراس اوور ارزان قیمت دانگ فنگ با طراحی و امکانات روز (+عکس) *دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری!/ ویژگی های برادر بزرگ تر اچ۳۰ کراس (+تصاویر) *دانگ فنگ ال۶۰؛ سدان جمع و جور با مجموعه ای از امکانات سرگرمی و ایمنی(+عکس) *دانگ فنگ AX7 پرو؛ کراس اوور اسپرت چینی با طراحی متفاوت فضای داخل کابین (+عکس) *دانگ فنگ AX4؛ کراس اوور کوچک چینی با مجموعه ای از امکانات ایمنی (+عکس) *دانگ فنگ E1؛ یکی از ارزانترین کراس اوورهای کمپانی چینی با مدل ۲۰۲۰ (+عکس) *تی۵؛ کراس اوور جدید دانگ فنگ/ نسخه فیس لیفت به قیمت مدل قدیمی! (+تصاویر) *E70؛ سدان خانوادگی جدید “دانگ فنگ” با مجموعه ای از امکانات روز(+عکس) *دانگ فنگ آی اکس۵؛ کراس اوور ۱۴ هزار دلاری با ظاهر متفاوت! (+تصاویر) *ایولوس جی اس ۲۰۲۰؛ نگاهی به کراس اوور ۳ سیلندر دانگ فنگ (+عکس) *خودروهای کلاسیک به سبک چینی؛ از دانگ فنگ تا پولو! (+تصاویر) *دانگ فنگ ایولوس؛ سدان ۱۰ هزار دلاری چینی با تجهیزات روز (+تصاویر) *لنتو؛ معرفی یک برند جدید و سطح بالا توسط دانگ فنگ (+تصاویر)