حسین بادامکی در گفت‌وگو با ایسنا درباره داربی هفتادم که دهم فروردین سال ۹۰ برگزار شد و با شکست پرسپولیس همراه بود، اظهار کرد: در آن دیدار خاطرم هست ما عملکرد خوبی در طول بازی داشتیم و سعی داشتیم با کنترل بازی، فرصت گلزنی خلق کنید و به برتری برسیم اما شرایط به گونه‌ای شد […]

حسین بادامکی در گفت‌وگو با ایسنا درباره داربی هفتادم که دهم فروردین سال ۹۰ برگزار شد و با شکست پرسپولیس همراه بود، اظهار کرد: در آن دیدار خاطرم هست ما عملکرد خوبی در طول بازی داشتیم و سعی داشتیم با کنترل بازی، فرصت گلزنی خلق کنید و به برتری برسیم اما شرایط به گونه‌ای شد که آرش برهانی توانست در دقیقه ۴۳ دروازه ما را باز کند تا استقلال برنده میدان باشد.

او افزود: البته یادم می‌آید محمد نوری هم گلی را زد که داور به اشتباه آفساید اعلام کرد و آن صحنه حرف و حدیث‌های زیادی را به همراه داشت. چراکه بعد از بازی بارها در روزنامه‌های مختلف تصویر صحنه را نشان دادند و کارشناسان زیادی هم درباره آن به صحبت پرداختند.

این بازیکن پیشین پرسپولیس در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا برگزاری داربی در تعطیلات عید نوروز جذابیتی دارد؟ گفت: داربی همیشه جذاب است چراکه همه در طول فصل به دنبال نتیجه این بازی هستند. در طول فصل استقلال و پرسپولیس هر نتیجه‌ای کسب کنند باز هم همه به دنبال نتیجه داربی هستند. بنابراین این بازی چه در تعطیلات نوروز و چه در تاریخ دیگری برگزار شود همیشه جذابیت خاص خودش را دارد.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا با شکست برابر استقلال در داربی فروردین ۹۰ پرسپولیس وارد بحران شد؟ گفت: قبل از آن بازی ما نتایج خوبی نگرفته بودیم و مشکلاتی داشتیم بعد از بازی هم باز مشکلات ادامه پیدا کرد و این گونه نبود که با شکست برابر استقلال وارد بحران بشویم. البته بعد از آن بازی دوباره سعی کردیم شرایط خودمان را در لیگ بهتر کنیم.

بادامکی درباره داربی پیش‌رو هم تصریح کرد: بازی داربی همیشه جذاب است. با توجه به شرایط دو تیم در جدول، امسال شرایط خاص‌تر است چون هر دو تیم اگر در این بازی امتیاز از دست بدهند، در بالای جدول و کورس قهرمانی کارشان سخت‌تر می‌شود. به همین خاطر قطعاً هم پرسپولیس و هم استقلال به دنبال پیروزی خواهند بود اگرچه شاید از ابتدا کمی محتاط‌تر وارد زمین شوند اما قطعاً می‌دانند تساوی دو تیم فقط به سایر رقیبان کمک می‌کند.

او در پایان به حضور برخی بازیکنان جوان در این داربی اشاره کرد و گفت: در این بازی خاص، تجربه به بازیکنان کمک می‌کند اما قطعاً هر بازیکنی باید سعی کند با آرمش بیش‌تری روی کار خودش تمرکز کند. قطعاً شاهد حضور بازیکنانی خواهیم بود که برای اولین‌بار این بازی را تجربه می‌کنند که من به این بازیکنان توصیه می‌کنم فقط سعی کنند تمرکز خود را حفظ کنند و درگیر حواشی نشوند.

انتهای پیام