به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا کریم همتی دوشنبه شب در جریان بازدید از اردوگاه هلال احمرشهرک انصار اندیمشک افزود: از ظرفیت های خوزستان به عنوان یک قطب برای برگزاری مراسم ملی هلال احمر در حوزه های امداد و جوانان استفاده خواهد شد. وی افزود:در اهواز بازدیدی از بیمارستان طالقانی داشتیم و قرار شد […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا کریم همتی دوشنبه شب در جریان بازدید از اردوگاه هلال احمرشهرک انصار اندیمشک افزود: از ظرفیت های خوزستان به عنوان یک قطب برای برگزاری مراسم ملی هلال احمر در حوزه های امداد و جوانان استفاده خواهد شد.
وی افزود:در اهواز بازدیدی از بیمارستان طالقانی داشتیم و قرار شد جمعیت هلال احمر بیمارستان را در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار دهد تا ضمن استفاده در برخی بخش ها ، از اعزام بیماران به سایر نقاط کشور جلوگیری شود.
وی تصریح کرد:در بخش حمایتی و تجهیز خانه های هلال احمر استان برنامه ریزی می شود و با هم افزایی با استانداری و فرمانداریها در سطح استان برای تحقق برنامه های مهم تلاش مضاعف خواهد شد.
وی بیان کرد:زمینه مسابقات ورزشی مختلف در استان فراهم است و در این زمینه هم برنامه ریزی می شود.
وی با اشاره به هدیه های واکسن کرونا گفت: جمعیت هلال احمر کشور از معدود هلال احمر هایی است که هم اهدا کننده است و هم دریافت کننده است.
وی تاکید کرد:همت ما این است از واکسن تولید داخل استفاده کنیم و طی روزهای اخیر تزریق انسانی آن آغاز خواهد شد  و امیدواریم تا اوایل سال اینده آماده شود.
وی اضافه کرد:تا اماده شدن واکسن تولید داخل ، بخشی از واکسن مورد نیاز که به ما محول شده از سایر کشورها دریافت خواهد شد .
وی با اشاره به لزوم بهبود وضعیت اردوگاه هلال احمر اندیمشک افزود:اردوگاه هلال احمر در شهرک انصار توسعه داده می شود تا از ان به عنوان یک اردوگاه ملی استفاده شود. 
رییس جمعیت هلال احمر کشور خاطرنشان کرد: ۱۰ میلیارد ریال برای تحقق اهداف این‌مجموعه در  اندیمشک در نظر گرفته شده است.