به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا و به نقل از دیجیتال ترندز، پهپادها در چند سال گذشته از یک پدیده سرگرم کننده به یک فناوری تماما فرهنگی مبدل شده اند. حالا بازار فروش پهپادها، با انواع گوناگونی اشباع شده هست و علاقه مندان توان دارند پهپادها را در شکل و اندازه مد نظر خود پیدا […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا و به نقل از دیجیتال ترندز، پهپادها در چند سال گذشته از یک پدیده سرگرم کننده به یک فناوری تماما فرهنگی مبدل شده اند.

حالا بازار فروش پهپادها، با انواع گوناگونی اشباع شده هست و علاقه مندان توان دارند پهپادها را در شکل و اندازه مد نظر خود پیدا نمایند.

در سال ۲۰۱۸، زیادی از شرکت های فناوری، پهپادهای گوناگونی را با خصوصیت ها و استعداد های جالب و منحصربه فرد ابداع و ارائه نموده اند که توان دارند به ثبت عکس ها و فیلم های زیباتر و بدیهی تر کمک کنند.

در اینجا، فهرستی از خوب ترین پهپادهای سال ۲۰۱۸ ارائه می گردند تا علاقه مندان بتوانند پهپاد دلخواه خود را راحت تر پیدا نمایند.

“ماویک ۲ پرو” (MAVIC 2 PRO)

ماویک ۲ که محصول شرکت فناوری “دی جی آی” (DJI) ماویک ۲ که محصول شرکت فناوری “دی جی آی” (DJI) هست، موفق شده عنوان خوب ترین پهپاد سال ۲۰۱۸ را به دست بیاورد.

همه خصوصیات مورد احتیاج یک پهپاد بهمراه یک دوربین حرفه ای شرکت “هاسلبلاد” (Hasselblad) همه خصوصیات مورد احتیاج یک پهپاد بهمراه یک دوربین حرفه ای شرکت “هاسلبلاد” (Hasselblad) در ماویک ۲ وجود دارند تا اعضاء بتوانند عکس ها مد نظر خود را از زاویه دید یک پرنده در حال پرواز ثبت نمایند.

ماویک ۲، قوی و قابل حمل هست و توان دارد به طور خودکار از موانع گذر کند. دوربین این پهپاد توان دارد خوب ترین عکس ها هوایی را ارائه دهد.

نرخ پهپاد ماویک ۲، ۱۴۴۹ دلار ثبت شده هست.

“بریز” (BREEZE)

پهپاد شرکت چینی “یانیک” (YUNEEC) پهپاد شرکت چینی “یانیک” (YUNEEC) نامیده شده به بریز، توان دارد خوب ترین پهپاد برای اشخاص تازه کار باشد زیرا به پرواز درآوردن آن آسان هست، نرخ تقریبا پایین و دوام بالایی دارد. به علاوه این پهپاد توان دارد فضای کافی را برای رشد و پیشرفت عضو خود مهیا کند.

کار با پهپادهای بی کیفیت، طبق معمول دشوار و غیرقابل اطمینان هست؛ بنابراین امکان شکستن و عارضه دیدن آنان وجود دارد. به نظر متخصصان، خوب تر هست کسانی که در اوائل راه قرار دارند، کار خود را با پهپادهایی شروع کنند که قابل اطمینان و ضمانت شده می باشند و تعمیر یا بالا بردن آنان نیز آسان هست.

پهپاد “بریز” پهپاد “بریز” با در نظر گرفتن این اهداف، انتخاب خارق العاده ای برای اشخاص تازه کار هست. گرچه “بریز”، گرچه “بریز”، پهپاد گران قیمتی نیست، اما آنقدر هم ارزان نیست که عضو بتواند آن را بدون دقت کافی به پرواز درآورد.

“بریز”، “بریز”، به یک دوربین تقریبا خوب و ابزارها زیادی مجهز هست. اعضاء توان دارند “بریز”  اعضاء توان دارند “بریز” را با کمک گوشی هوشمند یا سامانه کنترل شرکت یانیک تحت مدیریت درآورند.

پهپاد “بریز”، پهپاد “بریز”، با نرخ ۲۰۰ تا ۲۳۰ دلار به بازار ارائه شده هست.

“تلو” (TELLO)

پهپاد تلو که محصول شرکت “رایز” (RYZE) پهپاد تلو که محصول شرکت “رایز” (RYZE) هست، خوب ترین پهپاد ارزان نرخ محسوب می شود.

این پهپاد کوچک و مقرون به صرفه، همه خصوصیات ضروری یک پهپاد را در خود جای داده و به پرواز درآوردن آن نیز بسیار راحت هست.

پهپادهایی که با نرخ کمتر از ۱۰۰ دلار ارائه می گردند، طبق معمول اعتبار بالایی ندارند و بدون زیادی از خصوصیات مدرن و استعداد های مورد احتیاج اعضاء می باشند، اما داستان تلو تماما متمایز هست. این پهپاد به رغم داشتن نرخ کمتر از ۱۰۰ دلار، خوب ترین خصوصیت ها و استعداد ها را در خود جای داده هست. “تلو”، یک تراشه پردازش عکسی، فناوری برقرار کردن ثبات در پرواز شرکت “دی جی آی”، “تلو”، یک تراشه پردازش عکسی، فناوری برقرار کردن ثبات در پرواز شرکت “دی جی آی”، یک دوربین پنج مگاپیکسلی با استعداد ارائه ویدئوی اچ دی و یک باتری که امکان پرواز ۱۳ دقیقه ای را فراهم می کند، را دربردارنده می شود.

نکته منفی درباره “تلو” نکته منفی درباره “تلو” این هست که کنترل از راه دور ندارد و عضو قطعا باید آن را با کمک یک کنترل مجازی در اپلیکیشنی که روی گوشی انتصاب می شود، کنترل کند؛ بنابراین هدایت پهپاد با دقت کافی انجام نمی توان.

پهپاد “تلو”، پهپاد “تلو”، با نرخ ۹۹ دلار به بازار ارائه شده هست.

“اینسپایر ۲” (INSPIRE2)

پهپاد “اینسپایر”، پهپاد “اینسپایر”، محصول دیگری از شرکت دی جی آی هست که به علت داشتن یک دوربین حرفه ای، خوب ترین انتخاب برای فیمسازان محسوب می شود.

“اینسپایر”، “اینسپایر”، خصوصیات قابل ملاحظه ای دارد. این پهپاد توان دارد محدوده تا چهار مایل را کنترل کند، سرعت آن ۶۷ مایل بر ساعت هست، استعداد دوری از موانع را دارد و همه خصوصیات ثبات در پرواز و سامانه خودران که از یک پهپاد انتظار می رود، دربردارنده می شود.

دوربین “اینسپایر”، دوربین “اینسپایر”، آخرین مدل دوربین شرکت دی جی آی هست که امکان عکسبرداری و فیلمبرداری هوایی را فراهم می کند. ۲K ۲K ثبت می کند.

سامانه کنترل “اینسپایر” سامانه کنترل “اینسپایر” نیز خارق العاده هست. این پهپاد، به نرم افزار “گو” (Go) این پهپاد، به نرم افزار “گو” (Go) شرکت دی جی آی نیز مجهز هست که امکان کنترل مدرن پهپاد را تنها با ارتباط نوک انگشتان عضو فراهم می کند. علی رغم “اینسپایر”، علی رغم “اینسپایر”، اعضاء دیگر برای فیلمبرداری و عکسبرداری حرفه ای، نیازی به تجربه خستین فیلمسازی یا مهارت های هدایت پهپاد ندارند.

پهپاد “اینسپایر”، پهپاد “اینسپایر”، با نرخ سه هزار دلار به بازار ارائه شده هست.

“دارکو اچ دی” (DRACO HD)

پهپاد شرکت “یوویفای” (UVIFY) نامیده شده به “دارکو اچ دی”، پهپاد شرکت “یوویفای” (UVIFY) نامیده شده به “دارکو اچ دی”، خوب ترین پهپاد برای مسابقات سطح خستین و متوسط هست.

سبب محبوبیت این پهپاد، این هست که به کار بردن و یا به پرواز درآوردن آن، پیچیده نیست؛ بنابراین انتخاب خوبی برای اشخاص تازه کار می باشد.

پهپاد “دارکو اچ دی”، پهپاد “دارکو اچ دی”، با نرخ ۶۹۹ دلار به بازار ارائه شده هست.

“مامبو” (MAMBO)

شرکت فرانسوی “پاروت” (PARROT)، شرکت فرانسوی “پاروت” (PARROT)، پهپادی ارائه داده که خوب ترین گزینه برای استفاده کوکان هست. این پهپاد نامیده شده به “مامبو”، این پهپاد نامیده شده به “مامبو”، محکم هست و میتوان آن را به سادگی به کار برد.

“مامبو”، “مامبو”، ارزان ترین پهپادی هست که میتوان برای کودکان تهیه کرد. “مامبو” “مامبو” برخلاف زیادتر مینی پهپادها، ویژه کودکان طراحی شده هست. این پهپاد علاوه بر حسگرهای حرکتی و نرم افزار مدرن اتوپایلت، امکاناتی دارد که آن را به ابزاری فراتر از یک پهپاد خستین مبدل می کند.

اعضاء توان دارند “مامبو” اعضاء توان دارند “مامبو” را با گوشی هوشمند و یا یک کنترل از راه دور پیچیده هدایت نمایند.

پهپاد “مامبو”، پهپاد “مامبو”، با نرخ ۱۲۰ دلار به بازار ارائه شده هست.

“اسپارک” (SPARK)

سومین پهپاد شرکت دی جی آی، “اسپارک” سومین پهپاد شرکت دی جی آی، “اسپارک” اسم دارد که میتوان اظهار کرد خوب ترین گزینه برای گرفتن عکس ها سلفی هست. این پهپاد نیازی به کنترل از راه دور ندارد و توان دارد عکس ها سلفی اعضاء را ثبت نماید.

“اسپارک”، “اسپارک”، مجموعه ای از خصوصیت ها و استعداد های پهپادهای کوچک را در خود جای داده هست. این پهپاد به رغم اندازه کوچک خود، نسبت به پهپادهای بزرگتر و گران تر دی جی آی، مزایای زیادی دارد.

با اهمیت ترین خصوصیت “اسپارک” با اهمیت ترین خصوصیت “اسپارک” بجز کوچک و قابل حمل بودن، داشتن حالت های هوشمند پرواز هست. به علاوه، این پهپاد استعداد تشخیص حالت پرواز دارد که هدایت آن را بدون گوشی هوشمند یا کنترل از راه دور ممکن می کند.

دیگر خصوصیت با اهمیت “اسپارک”، دیگر خصوصیت با اهمیت “اسپارک”، سامانه دوری از موانع هست. گرچه قدرت تشخیص و دوری از موانع طبق معمول به پهپادهای بزرگتر اختصاص دارد، دی جی آی این استعداد ها را در پهپاد کوچک خود نیز قرار داده هست. هدف شرکت از تجهیز “اسپارک” هدف شرکت از تجهیز “اسپارک” به این استعداد، جلوگیری از تصادف و عارضه دیدن پهپاد هست.

“اسپارک”، “اسپارک”، به یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی نیز مجهز هست که توان دارد در هر ثانیه ۳۰ عکس را به طور خودکار ثبت نماید.

نرخ پهپاد “اسپارک”، ۵۰۰ نرخ پهپاد “اسپارک”، ۵۰۰ دلار تعیین شده هست.

انتهای پیام