امیر خلیفه‌اصل پس از پیروزی تیمش برابر داماش در لیگ دسته یک فوتبال کشور، اظهارکرد: بازی بسیار سختی داشتیم. داماش تیم با تاکتیکی بود. البته بازی قابل قبول انجام دادیم ولی در امر گلزنی موفق نبودیم و باید در این زمینه بیشتر کار کنیم. به هواداران و مجموعه گروه ملی نیز بابت این برد تبریک می گویم. […]

امیر خلیفه‌اصل پس از پیروزی تیمش برابر داماش در لیگ دسته یک فوتبال کشور، اظهارکرد: بازی بسیار سختی داشتیم. داماش تیم با تاکتیکی بود. البته بازی قابل قبول انجام دادیم ولی در امر گلزنی موفق نبودیم و باید در این زمینه بیشتر کار کنیم. به هواداران و مجموعه گروه ملی نیز بابت این برد تبریک می گویم.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، وی افزود: دلیل رقم خوردن این عملکرد و اتفاقات خوب برای تیم ما، همدلی بازیکنان و مجموعه بزرگ استقلال خوزستان است و خدا را شکر همه بازیکنانم با تمام وجود کار می کنند. بازی در شرایط کرونایی سخت است زیرا جان انسان ها مهمتر است ولی تابع باشگاه و سازمان لیگ هستیم.

مستحق شکست نبودیم

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، همچنین ربیعی فر، سرمربی داماش، اظهارکرد: نیمه اول روی غافلگیری گل خوردیم ولی روند بازی به صورتی نبود که گل بخوریم. موقعیت گلزنی داشتیم و بیشتر دقایق نیمه دوم نیز در اختیار ما بود.

وی ادامه داد: بدشانسی من است که توپ‌هایمان وارد گل نمی شوند. به استقلال تبریک می گویم ولی حق ما باخت نبود. امیدوارم بدشانسی من تمام شود. برای این دیدار ۱۰ بازیکنم را نداشتم و این باخت را به گردن می‌گیرم.

سرمربی تیم فوتبال داماش با بیان این که گرمای هوا خیلی تاثیر روی این دیدار نداشت، گفت: برای انجام بازی ها نیز تابع قانون هستیم و هر چه بگویند تمکین می‌کنیم.

انتهای پیام