رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه از ایجاد خط کانتینری یخچالی میان بندر گناوه و کشور کویت خبر داد. به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ،داود بهادری رییس اداره بندر و دریانوردی گناوه در اینباره گفت: با توجه به سیاست‌های صورت گرفته در خصوص فعال […]

  
خط کانتینری یخچالی گناوه _ کویت راه اندازی شد
رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه از ایجاد خط کانتینری یخچالی میان بندر گناوه و کشور کویت خبر داد.

به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ،داود بهادری رییس اداره بندر و دریانوردی گناوه در اینباره گفت: با توجه به سیاست‌های صورت گرفته در خصوص فعال کردن کلیه بنادر تابعه و بهره‌گیری از تاسیسات و زیر‌ساخت‌های ایجاد شده در آنها، خط کانتینری میان بندر گناوه و کشور کویت ایجاد شد.

بهادری افزود: این خط کانتینری بمنظور صادرات مواد غذایی در کانتینرهای یخچالی و توسط شناور لندینگ کرافت آراباختر صورت خواهد گرفت.

وی عنوان کرد: امید داریم با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها، موجبات صادرات کالاهای بیشتری را از بندر گناوه فراهم کنیم.

گفتنی است، بندر گناوه در ۱۶۰ کیلومتری شمال غربی بندر بوشهر و همجوار با خلیج فارس میباشد و یکی از قطب های تجاری و گردشگری استان بوشهر محسوب میشود.