– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، در راستای حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری و رونق بخشیدن به تولید و اشتغال، دادستان شیراز از واحد تولیدی قطعات خودرو در شهرک صنعتی بزرگ شیراز بازدید کرد. در حین بازدید مدیران واحد‌های تولیدی مذکور خواستاربررسی و پیگیری مشکلاتشان توسط دادستان شدند. مشکلات […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، در راستای حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری و رونق بخشیدن به تولید و اشتغال، دادستان شیراز از واحد تولیدی قطعات خودرو در شهرک صنعتی بزرگ شیراز بازدید کرد.

در حین بازدید مدیران واحد‌های تولیدی مذکور خواستاربررسی و پیگیری مشکلاتشان توسط دادستان شدند. مشکلات بانکی دغدغه اصلی  واحد‌ تولیدی آریاافزاربودکه دادستان قول پیگیری آن را داد.

حیدر آسیابی، دادستان شیراز در این بازدید بیان کرد: واحد تولیدی قطعات خودرو می‌تواند ظرفیت اشتغال بالاتر از ۲۵۰ نفر را داشته باشد و با حمایت قضایی به دنبال راه‌اندازی خط تولید باطری‌سازی این کارخانه هستیم. 

وی افزود: این واحد تولیدی قطعات خودرو از جمله واحد‌های تولیدی مشکل‌دار است که قبلا با ۲۵۰ نفر نیروی کار مشغول به کار بوده که در حال حاضر به سی نفر رسیده است. 

مدیرکل سازمان حمایت: عدم عرضه و احتکار تایر در انبار کارخانه‌ها جرم استبیش از ۵۰ کارخانه ورشکسته کشور احیاء شدحاجی پور: کارخانه دیزل در حال تعطیلی و فروپاشی است

دادستان مرکز استان فارس درمورد کارخانه نوشابه‌سازی نیز بیان کرد: در کارخانه شیراز به عنوان بزرگترین واحد تولید نوشاله جنوب کشور بیش از یک‌هزار و ۲۵۰ نفر نیروی انسانی مشغول به‌کار هستند و یکی از کارخانه‌های مولد اشتغال در استان محسوب می‌شود، تنها مشکلی که این کارخانه با آن مواجه است، کمبود آب است که اگر تامین آب صورت بگیرد کارخانه قادر خواهد بود میزان تولید و نیروی کار خود را افزایش دهد.

در پایان بازدید دادستان مرکز استان فارس با بیان اینکه رویکرد دستگاه قضایی استان تبعیت از سیاست‌ها و راهبرد کلان قوه قضاییه و توجه ویژه به اقتصاد و اشتغال است، قول داد مشکلات مطرح شده را با جدیت پیگیری و تمام تلاش خود را جهت حل مشکلات این دو واحد به کار خواهند گرفت.