به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ اشکان دژاگه درخصوص روند درمان مصدومیتش اظهار کرد: متأسفانه حین گرم کردن در بازی مقابل کامبوج دچار مصدومیت شدم که همان شب با هماهنگی دکتر‌های تیم ملی در تهران «ام آر آی» گرفتم و مشخص شد که به دلیل پارگی از ناحیه دو قلوی پایم […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ اشکان دژاگه درخصوص روند درمان مصدومیتش اظهار کرد: متأسفانه حین گرم کردن در بازی مقابل کامبوج دچار مصدومیت شدم که همان شب با هماهنگی دکتر‌های تیم ملی در تهران «ام آر آی» گرفتم و مشخص شد که به دلیل پارگی از ناحیه دو قلوی پایم به دو هفته استراحت نیاز دارم.

وی افزود: باتوجه به سابقه بازی در کشور آلمان با باشگاه و آقای دنیزلی و ویلموتس برای سفر به آلمان و طی روند درمانی در این کشور هماهنگ شدم. آنجا هم ام آر آی مجدد از پایم گرفته شد و روند درمان را زیر نظر پزشک شروع کردم و اکنون وضعیتم خوب است.

101

دژاگه درخصوص بازی با استقلال بیان کرد: تمامی بازی‌ها برای ما مهم است اما بازی مقابل سپاهان، پرسپولیس و استقلال حساسیت ویژه‌ای دارند و هواداران‌مان منتظر این بازی‌های بزرگ هستند.

وی با اشاره به پیروزی فصل گذشته تراکتور مقابل استقلال، توضیح داد: امسال تا اینجای کار خوب کار کرده‌ایم ولی برای حرف زدن از آینده و رتبه تیم در پایان فصل خیلی زود است. تک تک امتیازات برای ما مهم بوده و امیدوارم همچون سال قبل، استقلال را شکست داده و هوادارانمان را خوشحال کنیم.

دژاگه در بازی نیم فصل دوم لیگ هجدهم تک گل تبریزی‌ها را در ورزشگاه یادگار امام زد و می توان این صحبتش را نوعی خط و نشان برای باز کردن دوباره دروازه آبی پوشان به شمار آورد.

بیشتر بخوانید: