به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار اعزامی ایسنا به جاکارتا، امیر خسروانی در مورد اکتساب مدال برنز رقابتهای پرش طول بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ گفت: تا پرش پنجم دوم بودم، اما سر انجام سوم گردیدم. با نفر دوم ۴ سانتی متر اختلاف داشتم و با نفر اول ۱  سانتی متر. وی دنبال کرد: اصلا […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار اعزامی ایسنا به جاکارتا، امیر خسروانی در مورد اکتساب مدال برنز رقابتهای پرش طول بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ گفت: تا پرش پنجم دوم بودم، اما سر انجام سوم گردیدم. با نفر دوم ۴ سانتی متر اختلاف داشتم و با نفر اول ۱  سانتی متر.

وی دنبال کرد: اصلا از پرش های خودم راضی نبودم؛ نتوانستم رکوردهای شخصی ام در تمرین های را تکرار نمایم که به علت مصدومیتی بود که گریبانگیرم شده بود؛ وگرنه رنگ مدالم خوش رنگ تر بود.

دارنده مدال برنز پرش طول بازی های پاراآسیایی دربراه سطح مسابقات گفت: نفر اول مسابقات دو دوره قهرمان پارالمپیک از ازبکستان هست که نشان از سطح بالای مسابقات دارد. امید دارم بتوانم در مسابقات آینده این مدال را در مسابقات جهانی و پارالمپیک خوش رنگ تر کنم.

از مسئولان درخواست می کنم توجه بیشتری به دوومیدانی دارا باشند هم از نظر حمایتی و هم فنی چون مشکلات بسیاری دارم در حالی که رشته ای مدال آور هست.

امید ظریف: امروز یکی از خوب ترین روزهای زندگی ورزشی ام گردید

مرد طلایی پارادوومیدانی ایران در بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ از امروز به عنوان خوب ترین روز زندگی ورزشی خود یاد نمود.

  امید ظریف صنعت های بعد از دستیابی به مدال طلای ماده دوی ۴۰۰ متر کلاس T13 بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ ضمن بیان این مطلب گفت: بعد از اکتساب دو مدال برنز در مواد ۱۰۰ و ۲۰۰ متر امروز به مدال طلای ماده ۴۰۰ متر آمدم. خدا را شاکرم که امروز گردید یکی از خوب ترین روزهای زندگی ورزشی ام.

وی در ادامه اضافه کرد: این مدال طلا را تقدیم می کنم به تمام ملت ایران بویژه همسر عزیزم که برای من کم نگذاشت و موجب گردید تا به اینجا برسم.

عضو تیم دوومیدانی نابینایان و کم بینایان کشورمان علاوه بر این یادآور گردید: سال کنونی سال دشواری برای من بود و خرسندم با تمام دشواری ها و فهم خانواده ام توانستم به مدال طلایی که همیشه بیان می کردم دست پیدا نمایم.

ظریف با اشاره به برنامه های آینده اش گفت: برنامه بعدی من مسابقات جهانی امارات هست که می خواهم در ماده پرش طول رقابت کنم. برنامه من دو ساله هست و از فردای روزی که به ایران برگردم برای اکتساب مدال پارالمپیک توکیو در ماده پرش طول تلاش خواهم نمود.

وی در انتهاء گفت: در اینجا باید از جناب هادی زاده که این مجال را به من داد تا خودم را نمایش دهم و ارنج خوبی برای تیم ما داشت، تشکر کنم.

انتهای پیام