نادر زهره‌ ای در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گندم‌هایی که از کشاورزان خریداری می شود زیر نظر کارشناسان مجرب جهاد کشاورزی و تعاون روستایی مراحل کاشت، داشت و برداشت را سپری می‌کنند. وی ادامه داد: بعد از خرید گندم ها توسط کارشناسان اتحادیه تعاون روستایی استان با دستگاه روز دنیا بوجاری و در آغاز فصل […]

نادر زهره‌ ای در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گندم‌هایی که از کشاورزان خریداری می شود زیر نظر کارشناسان مجرب جهاد کشاورزی و تعاون روستایی مراحل کاشت، داشت و برداشت را سپری می‌کنند.

وی ادامه داد: بعد از خرید گندم ها توسط کارشناسان اتحادیه تعاون روستایی استان با دستگاه روز دنیا بوجاری و در آغاز فصل کاشت تحویل کشاورزان در مناطق مختلف لرستان می‌شود.

مدیر تعاون روستایی لرستان اضافه کرد: بذرهای موجود برای کشاورزان لرستانی شامل آذر ۲، هشترود، باران، قابوس، کریم سارنگ، بهاران، حیدری و رخشان هستند که در طبقه‌های بذری و گواهی شده هستند.

زهره ای بیان کرد: تاکنون بیش از ۱۹۰۰ تن گندم بذری گواهی شده و مادری از کشاورزان استان خریداری شده است.

وی عنوان کرد: تعاون روستایی به عنوان مباشر شرکت غله با ۲۱ مرکز خرید در سطح روستاهای استان آماده دریافت گندم از کشاورزان است.

مدیر تعاون روستایی لرستان گفت: کشاورزان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۰۶۶۳۳۴۰۶۴۸۷ با اتحادیه تعاون روستایی لرستان تماس بگیرند.

انتهای پیام