به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سرخ پوشان پایتخت که مدافع عنوان قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی به شمار می روند برای حضور پرقدرت در مسابقات فصل جدید تعدادی خروجی و ورودی داشتند. نکته جالب هم اینجاست که پرسپولیس هفت بازیکن ورودی و هفت بازیکن خروجی تا این لحظه […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سرخ پوشان پایتخت که مدافع عنوان قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی به شمار می روند برای حضور پرقدرت در مسابقات فصل جدید تعدادی خروجی و ورودی داشتند. نکته جالب هم اینجاست که پرسپولیس هفت بازیکن ورودی و هفت بازیکن خروجی تا این لحظه داشته است.

گابریل کالدرون در حالی آماده حضور در لیگ نوزدهم فوتبال می‌شود که تاکنون بازیکنانی از جمله احمدرضا احمدوند، امیر روستایی، امیرحسین بیات، فرشاد احمدزاده، محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی عبدی و وحید امیری را جذب کرده و همچنین ماریو بودیمیر، حمیدرضا طاهرخانی، مهدی شریفی، شایان مصلح، سروش رفیعی، سعید کریمی و ابوالفضل درویش‌وند نیز از جمع سرخ‌پوشان جدا شدند.

طبق آمار سرخ پوشان پایتخت تاکنون ۷بازیکن جذب کردند که ۳ بازیکن سهمیه بزرگسالان هستند و احمدوند، امیر روستایی، بیات و عبدی بازیکنان تیم پایه و زیر ۲۳ سال محسوب می‌شوند. البته پرسپولیسی‌ها یک مهاجم خارجی هم جذب خواهند کرد تا زوج علی علیپور در خط حمله باشد.

از سویی دیگر این تیم ۷بازیکن از دست داد که با جدایی ماریو بودیمیر، مهدی شریفی، شایان مصلح و سروش رفیعی سهمیه بزرگسالان خالی شد و طاهرخانی، سعید کریمی و ابوالفضل درویش‌وند جز بازیکنان پایه هستند.

در حال حاضر در لیست بزرگسالان پرسپولیس، علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، محمدحسین کنعانی زادگان، حسین ماهینی، مهدی شیری، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، فرشاد احمدزاده، مهدی ترابی، وحید امیری، امید عالیشاه و علی علیپور حضور دارند که البته به آن‌ها یک بازیکن خارجی هم اضافه خواهد شد و در لیست بازیکنان جوان هم اسامی امیر روستایی، بشار رسن، محمد امین اسدی، احمدرضا احمدوند، مهدی عبدی، محمد حسینی، حسین پور، همتی و احسان حسینی دیده می‌شود.