به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع تیم پرسپولیس که در فصل جاری به عنوان بازیکن فیکس در اکثر بازی‌های سرخپوشان حضور داشت در دیدار این تیم با فولاد خوزستان نیمکت نشین بود. او در مصاحبه‌ای در این رابطه اظهار کرده است فرقی ندارد چه کسی برای تیم بازی کند. چه […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع تیم پرسپولیس که در فصل جاری به عنوان بازیکن فیکس در اکثر بازی‌های سرخپوشان حضور داشت در دیدار این تیم با فولاد خوزستان نیمکت نشین بود.

او در مصاحبه‌ای در این رابطه اظهار کرده است فرقی ندارد چه کسی برای تیم بازی کند. چه من یا سیدجلال، یا شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری و محمد نادری. برای من هم چه یک دقیقه در زمین باشم یا ۹۰ دقیقه، فقط موفقیت پرسپولیس مهم است.

این موضوع خبری خوشحال کننده می‌تواند برای هواداران پرسپولیس باشد چراکه نشان می‌دهد بازیکنان پرسپولیس هیچ کدام با نیمکت نشینی مشکل ندارند و از این رو تیم به حاشیه نخواهد رفت. پیش از این نیز زمانی که سیدجلال در چند بازی روی نیمکت حضور داشت هیچگاه زبان به گلایه باز نکرد و بارها عنوان کرد که به تصمیم سرمربی احترام می‌گذارد.

121

بیشتر بخوانید: