به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا،با توجه به حساسیت بازی‌های روز آخر و تاثیر نتایج هر بازی روی سرنوشت دیگر تیم‌های گروه، باشگاه  پرسپولیس در نامه‌ای به کنفدراسیون که از طریق  فدراسیون ارسال شد، خواهان همزمانی بازی‌های روز ششم در عربستان و ایران شد. در این در خواست، باشگاه پیشنهاد خود […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا،با توجه به حساسیت بازی‌های روز آخر و تاثیر نتایج هر بازی روی سرنوشت دیگر تیم‌های گروه، باشگاه  پرسپولیس در نامه‌ای به کنفدراسیون که از طریق  فدراسیون ارسال شد، خواهان همزمانی بازی‌های روز ششم در عربستان و ایران شد.

در این در خواست، باشگاه پیشنهاد خود برای ساعت مسابقه را هم به شکلی مطرح کرد که ساعت برگزاری مسابقه به بعد از اذان مغرب و افطار موکول شود.

یک منبع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا در ابن باره به خبرنگار برنا گفت: از سال ۲۰۱۳ بازیهای ششم مرحله گروهی به طور همزمان برگزار شده و در این باره احتمال زیادی دارد که کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از برسی درخواست پرسپولیس با آن موافقت کند.

پرسپولیس در حال حاضر باید از ساعت ۱۹ در هفته ششم از السد پذیرایی کند در حالی که الاهلی عربستان باید از ساعت۲۳:۴۵ مقابل پاختاکور صف آرایی کند. البته نگاهی به بازیهای داخلی کشورمان نشان می دهد ما سابقه برگزاری بازی در ساعت پایانی شب حتی از ساعت ۲۲:۳۰ در لیگ برتر فصل۸۸-۸۹ را داریم،همانگونه که در عکس زیر مشخص است اگر ما بازی را در ساعت پایانی شب برگزار کنیم چیز عجیبی نیست و پیش از آن در لیگ برتر و در ماه مبارک رمضان این کار را انجام داده ایم.