به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا و نقل از پایگاه خبری پلیس،  جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی روز شنبه از کشف ۵۷ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق به ارزش تقریبی ۱۱ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال در عملیات پلیس در شهرستان زرندیه خبر داد.     سرهنگ «یوسف سپهوند» در تشریح این خبر گفت: […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا و نقل از پایگاه خبری پلیس،
 جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی روز شنبه از کشف ۵۷ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق به ارزش تقریبی ۱۱ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال در عملیات پلیس در شهرستان زرندیه خبر داد.   
 سرهنگ «یوسف سپهوند» در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی شهرستان زرندیه در تحقیقاتی از انبار شدن این دستگاه ها در ۲ کارگاه صنعتی و یک مزرعه کشاورزی این شهرستان مطلع شدند و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.  
 
وی اظهار داشت: مأموران انتظامی پس از شناسایی این کارگاه صنعتی و مزرعه کشاورزی با هماهنگی مرجع قضائی در بازدید از این محل ها و در عملیات هایی جداگانه موفق به کشف تعداد ۵۷ دستگاه ماینر قاچاق شدند.  
 
وی اظهار کرد: سه نفر در این عملیات دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

دستگیری سارقان مغازه در عملیات پلیس ساوه  
 


فرمانده انتظامی ساوه نیز گفت: در عملیات ماموران انتظامی ۲ سارق سابقه دار دستگیر و به چهار فقره سرقت مغازه و یک سرقت منزل در این شهرستان اعتراف کردند.   
 
سرهنگ «علی اکبر عیسی آبادی» افزود: در روزهای اخیر با اعلام گزارش هایی از سرقت چند مغازه در سطح شهرستان، بررسی موضوع به صورت تخصصی از سوی تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان آغاز شد.  
 وی ادامه داد: در تحقیقات تخصصی پلیس، ۲ سارق حرفه ای و سابقه دار شناسایی و با انجام عملیاتی دستگیر شدند.  
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت:دستگیرشدگان برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

عیسی آبادی تاکید کرد: بی توجهی به توصیه و هشدارهای مکرر پلیس از مهم ترین بسترهای بروز این گونه سرقت ها است.