به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر یکشنبه در مراسم معارفه مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه استان بوشهر اظهار داشت: در سال‌های اخیر یک تحول بنیادین در حوزه‌های علمیه استان بوشهر ایجاد شده است. وی افزود: امید داریم در آینده حوزه‌های علمیه استان بوشهر به عنوان یکی از […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر یکشنبه در مراسم معارفه مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه استان بوشهر اظهار داشت: در سال‌های اخیر یک تحول بنیادین در حوزه‌های علمیه استان بوشهر ایجاد شده است.

وی افزود: امید داریم در آینده حوزه‌های علمیه استان بوشهر به عنوان یکی از حوزه‌های اصلی جهان تشیع تجلی پیدا کند و منشأ خیرات و برکات بسیاری باشد و این مقدور است چون این استان دارای پیشینه بسیار باشکوهی در عرصه تأسیس حوزه‌های علمیه بوده است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مرکز خدمات در حوزه، مرکز خدمت به اسلام و خدمت به اساس ایمان، تقوا و اخلاق است، اظهار داشت: مرکز خدمات در حوزه، مرکز خدمت به خانواده پرچم‌داران اسلام و شخصیت‌هایی است که نماد اسلامیت هستند.

وی افزود: مرکز خدمات حوزه، مرکز ویژه‌ای است چون گروه هدف آنها گروه ویژه ای هستند که اهل بیت به آنها توجه دارند.

آیت‌الله صفایی بوشهری تاکید کرد: هر خدمتی که شما به خانواده‌ها می‌کنید به ویژه خانواده‌هایی که دچار مشکلات هستند، مطمئن باشید خداوند در همین دنیا دست شما را می‌گیرد.

در این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام عدالت سرپرست سابق مرکز خدمات حوزه علمیه استان بوشهر تقدیر و حجت الاسلام محمد امیری به عنوان مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه استان بوشهر منصوب شد.