در بازی جنجالی دیشب اهواز ، بعد از اخراج علی کریمی که به دلیل وارد کردن ضربه آرنج به گردن هافبک رقیب انجام شد، فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال به شدت به تصمیم داور اعتراض می‌کند و وارد زمین می‌شود. به گزارش خبرنما به نقل از تابناک ورزشی، داور طبق قانون می‌تواند به دلیل ورود سرمربی […]

در بازی جنجالی دیشب اهواز ، بعد از اخراج علی کریمی که به دلیل وارد کردن ضربه آرنج به گردن هافبک رقیب انجام شد، فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال به شدت به تصمیم داور اعتراض می‌کند و وارد زمین می‌شود.

به گزارش خبرنما به نقل از تابناک ورزشی، داور طبق قانون می‌تواند به دلیل ورود سرمربی به زمین او را اخراج کند اما گویا شنیده می‌شود سرمربی استقلال از الفاظی استفاده کرده که سیدعلی را وادار به دادن کارت قرمز کرده است. اعتراض‌های مجیدی حتی بین دو نیمه بازی نیز ادامه داشت و داور و ناظر بازی گزارش صحبت‌های او را به کمیته انضباطی ارسال کرده‌اند.

اما استقلال بازی را ده نفره تمام نمی کند، چراکه در نیمه دوم مدافع آبی‌ها هم مثل سرمربی اش بخاطر پرخاش به داور اخراج می‌شود!  اخراج غلامی اما حواشی چندانی نداشت، چرا که بازیکنان استقلال دیدند که او چگونه اعتراض کرد. مدافع استقلال در صحنه اول خطای شدیدی انجام می‌دهد و کارت زرد می‌گیرد. در صحنه دوم با اعتراض به سمت داور می‌رود تا با گرفتن کارت زرد دوم، استقلال ۹ نفره شود. پس از پایان بازی، کادرفنی و بازیکنان به غلامی معترض می‌شوند که چرا تیم را ۹ نفره کرده است.