– اخبار ورزشی – اسماعیل حلالی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص بازی پرسپولیس مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: بازی خوبی از هر دو تیم شاهد نبودیم، فکر می‌کنم پرسپولیس که قهرمانی‌اش را قطعی کرده بود، بازیکنانش هیچ انگیزه‌ای برای این مسابقه نداشتند، از سوی دیگر شاگردان محمود فکری به دلیل اینکه نه […]

– اخبار ورزشی –

اسماعیل حلالی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص بازی پرسپولیس مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: بازی خوبی از هر دو تیم شاهد نبودیم، فکر می‌کنم پرسپولیس که قهرمانی‌اش را قطعی کرده بود، بازیکنانش هیچ انگیزه‌ای برای این مسابقه نداشتند، از سوی دیگر شاگردان محمود فکری به دلیل اینکه نه شانس کسب سهمیه داشتند و نه خطر سقوط آنها را تهدید می‌کرد، بازی همیشگی‌شان را به نمایش نگذاشتند.

وی ادامه داد: اگر این بازی قبل از قطعی شدن قهرمانی پرسپولیس برگزار می‌شد، قطعا کیفیت بهتری داشت و فوتبال زیباتری از هر دو تیم می‌دیدیم. پرسپولیس و نساجی مقابل هم فقط بازی کردند که در جدول مسابقات بازی‌های‌شان انجام شده باشد وگرنه به هیچ وجه شبیه بازی‌های گذشته‌شان نبودند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: هرچند که گل‌محمدی تیمش را برای برد به زمین فرستاده بود اما بازیکنان نتوانستند خواسته‌های کادر فنی را اجرا کنند و کیفیت خوب بازی‌های گذشته‌شان را نداشتند، البته طبیعی هم هست که بازیکنان بی‌انگیزه باشند، چون قهرمانی را قطعی کردند و دیگر خیلی تلاش نمی‌کنند. 

حلالی با بیان اینکه پرسپولیس باید در بازی‌های باقی‌مانده به جوانانش فرصت بازی بدهد، گفت: کادر فنی پرسپولیس باید در این ۳ بازی بیشتر از بازیکنان جوانش استفاده کند تا آنها برای بازی‌های آینده و حتی فصل بعد تجربه بیشتری کسب کنند تا در بازی‌هایی که به هر دلیلی بازیکنان اصلی حضور ندارند عصای دست گل‌محمدی باشند. به نظر من پرسپولیسی‌ها نباید به فکر رکورد شکستن باشند چون این موضوع آنها را از هدف‌ اصلی‌شان که موفقیت در آسیاست دور می‌کند. سرخپوشان باید با برنامه در بازی‌های آینده بازی کنند تا با آمادگی صد درصد در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند.

وی در پاسخ به این سوال که پرسپولیس چقدر شانس موفقیت در آسیا دارد؟ خاطرنشان کرد: به نظر من پرسپولیس از آمادگی صد درصد به دور است و باید در فرصتی که تا مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باقی است، خودشان را تقویت کنند و اگر بتوانند چند بازیکن خوب به تیم اضافه کنند شرایط این تیم بهتر خواهد شد. بشار رسن تنها بازیکن خارجی فعلی تیم است که در ترکیب تیم بازی می‌کند که این بازیکن هم به دلیل تعطیلی مسابقات هنوز آن بازیکن آماده ۲ فصل گذشته نیست. آنچه مسلم است که پرسپولیس باید با توان بیشتری در آسیا حضور پیدا کند و گل‌محمدی حتما باید تیمش را تقویت کند، چون با نتایجی که پرسپولیس در بازی‌های گذشته گرفته‌ دیگر حق اشتباه ندارد. 

طاهر‌زاده: بازی پرسپولیس – نساجی چنگی به دل نمی‌زد/ تیم یحیی کار سختی برای رسیدن به امتیاز ۷۰ ندارد