مجید کیانپور در نشست با خبرنگاران عنوان کرد: در بیش از ۷۸ درصد پروژه‌های عمرانی استان بوشهر، آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به عنوان آزمایشگاه معتمد حضور دارد و به شکل ویژه و روزانه کار را پیگیری می‌کند. وی ادامه داد: عمدتاً با حدود ۲۴ دستگاه اجرایی در قالب فعالیت‌های گسترده‌ای همکاری داریم، منتها در […]

مجید کیانپور در نشست با خبرنگاران عنوان کرد: در بیش از ۷۸ درصد پروژه‌های عمرانی استان بوشهر، آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به عنوان آزمایشگاه معتمد حضور دارد و به شکل ویژه و روزانه کار را پیگیری می‌کند.

وی ادامه داد: عمدتاً با حدود ۲۴ دستگاه اجرایی در قالب فعالیت‌های گسترده‌ای همکاری داریم، منتها در مجموع با حدود ۴۷ دستگاه اجرایی مشغول انجام وظیفه و همکاری هستیم که خوشبختانه به جز وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، نیرو، دانشگاه علوم پزشکی، بنیاد مسکن و وزارت کشور با وزارت نفت هم همکاری بسیار خوب و گسترده‌ای داریم. 

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ایران تصریح کرد: حتی با توجه شرایط تحریمی که وجود دارد، آزمایشگاه نه تنها کارش را کمتر نکرده بلکه بیشتر هم شده و از ۲۶ فاز که در بخش‌های فارس، عسلویه و جم مستقر است، حضور گسترده‌ای در مطالعات ژئوتکنیکی و کنترل کیفی کار حدود ۲۰ فاز نفتی دارد.

انتهای پیام