به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، شنبه شب و از سوی دکتر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش وجوانان سیدهادی حسینی، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی را به عنوان معاون پارلمانی وزارت ورزش وجوانان منصوب کرد. یوناتن بت‌کلیا نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی‌ها در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار برنا پیرامون […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، شنبه شب و از سوی دکتر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش وجوانان سیدهادی حسینی، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی را به عنوان معاون پارلمانی وزارت ورزش وجوانان منصوب کرد. یوناتن بت‌کلیا نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی‌ها در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار برنا پیرامون این موضوع گفت: ابتدا اجازه بدهید از زحمات آقای خادم تشکر کنم، بنده با هر دو این عزیزان در مجلس کار کرده‌ام و آشنا هستم.

عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس افزود: آقای حسینی از همکاران بسیار خدوم ما در مجلس شورای اسلامی بودند و بنده از انتخاب وی بسیار خوشحال شدم، چرا که به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بالای کاری این عضو پیشین مجلس آشنا هستم و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. فراموش نکنیم که معاونت پارلمانی بخشی مهم و تعاملی در وزارتخانه‌ها است و من شک ندارم قدم‌های خوبی از سوی آقای حسینی در جهت همکاری وزارت ورزش و جوانان با مجلس برداشته خواهد شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه با اشاره به اهمیت معقوله ورزش گفت: خوشبختانه ۸۰ میلیون ایرانی به معقوله ورزش علاقمند هستند و وزارت ورزش وجوانان به عنوان یکی از مهترین ارکان ورزش کشور نقش مهمی در کمک به این موضوع دارد. نباید فراموش کنیم که کشور در شرایطی قرار دارد که ورزشکاران می‌توانند با افتخارآفرینی و اهتزار پرچم مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران هم دل مردم را شاد کنند و هم تو دهنی به تحریم کنندگان و کشورهایی که ادعای توخالی حقوق بشر دارند بزنند و این بسیار مهم است که ما فرهنگ غنی خود و حقانیت خود را بدینوسیله در میادین بین‌المللی نشان دهیم.

بت کلیا در پایان خاطر نشان کرد: بازی‌های المپیک نزدیک است و بی‌تردید با موفقیت در ورزش در این میدان مهم می‌توانیم جواب یاوه گویی‌های استکبار را به بهترین شکل بدهیم.