سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره اظهار کرد: ساعت ٢٠:٣٢ روز جاری یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان تجمعی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن دو ایستگاه به محل حادثه واقع در سعادت‌آباد، بالاتر از میدان کاج اعزام شدند. وی […]

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره اظهار کرد: ساعت ٢٠:٣٢ روز جاری یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان تجمعی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن دو ایستگاه به محل حادثه واقع در سعادت‌آباد، بالاتر از میدان کاج اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان در مدت زمان یک دقیقه به محل رسیدند و مشاهده کردند که حادثه در یک ساختمان پنج طبقه و ١٠ واحدی که هر واحد آن به بخش‌های کوچک‌تر تقسیم شده بود، رخ داده است.

وی افزود: این محل در واقع یک خوابگاه خصوصی بود که تمام افراد ساکن آن خانم بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران اظهار کرد: در طبقه منفی یک این ساختمان که قسمت موتورخانه بود کُندسوزی اتفاق افتاده بود و دود ناشی از آن بخشی از طبقات بالاتر را فرا گرفته بود. با توجه به این شرایط آتش‌نشانان برای پیشگیری از خطرات احتمالی بیش از ۵٠ نفر را به سلامت از ساختمان خارج کردند.

وی ادامه داد: پس از تخلیه دود و ایمن‌سازی، همه افراد به واحدهای خود بازگشتند و عملیات ساعت ٢١:١١ به پایان رسید.

انتهای پیام