آفتاب نیوز : جدیدا عزت الله ضرغامی بیان کرد که عده‎ای از رهبری درخواست داشتند که بعضی نهادها به جای دولت، اداره امور کشور را برعهده دریافت کنند که با مخالفت رهبری رو به رو شده هست. حالا، حسین الله کرم در اظهار دیدگاهی عجیب اظهار کرد: اسم بردن از آقای لاریجانی، آقای جهرمی، آقای […]

آفتاب نیوز : جدیدا عزت الله ضرغامی بیان کرد که عده‎ای از رهبری درخواست داشتند که بعضی نهادها به جای دولت، اداره امور کشور را برعهده دریافت کنند که با مخالفت رهبری رو به رو شده هست. حالا، حسین الله کرم در اظهار دیدگاهی عجیب اظهار کرد: اسم بردن از آقای لاریجانی، آقای جهرمی، آقای ستاری فر و آقای جهانگیری نشانه آن هست که ممکن است دوره ریاست جمهوری آقای روحانی به انتهاء نرسد؛ در نتیجه زودتر از موعد نفرات مطرح گردیدند. بعضی می اندیشند آقای روحانی به سبب شکست در استراتژی باید این جایگاه را ترک نماید و این توان دارد پس از چهلمین سال برتری انقلاب، نوروز ۹۸ یا پس از انتخابات مجلس باشد.
به گزارش خبرنما به نقل از آفتاب‎نیوز، ، حسین الله کرم، فعال سیاسی اصولگرا به سایت نامه‎نیوز گفته هست: احمدی نژاد یک استثنا بود که با معرفی نامزد مورد پشتیبانی خرق عادت کرد اما آقای روحانی این کار را انجام نمی دهد.
حدس عجیب یک فعال سیاسی اصولگرا: ممکن است دوره ریاست جمهوری روحانی به انتهاء نرسد!او در جواب به پرسشی در مورد گزینه مد نظر آقای روحانی برای انتخابات ۱۴۰۰ اظهار کرد: اسم بردن از آقای لاریجانی، آقای جهرمی، آقای ستاری فر و آقای جهانگیری نشانه آن هست که ممکن است دوره ریاست جمهوری آقای روحانی به انتهاء نرسد؛ در نتیجه زودتر از موعد نفرات مطرح گردیدند. بر همین اساس این اشخاص زودتر از زمان مد نظر مطرح می گردند. حتی اگر اعلام زودتر از موعد این اسم ها برای انتخابات ۱۴۰۰ باشد، از ظواهر و قرائن برمی آید که کسی خارج از این اشخاص نخواهد بود. »؛ قبل تر نیز عزت الله ضرغامی، ریاست سابق سازمان صداوسیما در مورد دلیل اخطار موخر رهبری در مورد تشکیل نهادهای موازی با دولت می گوید بعضی آقایان درخواست داشتند که بعضی نهادها حتی آن کسانی که زیر نظر رهبری فعالیت می کنند، مدیریت امور را به جای دولت برعهده گیرند، که رهبری مخالفت کردند.»
به گزارش خبرنما به نقل از آفتاب‎نیوز؛ (جزئیات زیادتر)
همچنین سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی، فرمانده سابق سپاه و دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در اظهاراتی گفته بود  گاهی به نظر می آید که اگر دولت نباشد، کشور خوب تر اداره خواهد گردید. (جزئیات زیادتر)