به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا این دیدار که با حاشیه هایی همراه بود یکشنبه شب در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که در پایان تیم میزبان با ۲ گل میهمانش را از پیش رو برداشت تا همچنان به کسب سهمیه آسیا امیدوار باشد. این دیدار همانند تمامی بازی‌های هفته بیست‌ودوم و با تصمیم […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا این دیدار که با حاشیه هایی همراه بود یکشنبه شب در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که در پایان تیم میزبان با ۲ گل میهمانش را از پیش رو برداشت تا همچنان به کسب سهمیه آسیا امیدوار باشد.

این دیدار همانند تمامی بازی‌های هفته بیست‌ودوم و با تصمیم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران بدون خبرنگار برگزار شد.

تعداد اندکی از هواداران صنعت‌نفت آبادان با حضور در پشت بام‌های اطراف ورزشگاه تختی تیم محبوب خود را تشویق کردند.

در حالی که عقربه‌های ساعت دقیقه ۳۰ این دیدار را نشان می‌داد برق ورزشگاه به علت اتصالی قطع شد تا بازی متوقف شود و پس از ۱۵ دقیقه وقفه ادامه یافت.

قطعی برق ورزشگاه تختی آبادان در جریان این دیدار به علت نقص فنی در سیستم داخلی ورزشگاه بود و لحظاتی نیز این سیستم دچار آتش سوزی اندک شد.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان یک دقیقه پس از آغاز دوباره بازی توسط رضا جبیره به گل رسید.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان در این دیدار از چهار تعویض استفاده کرد.

تیم پارس جنوبی‌جم در این دیدار ۹ بازیکن خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشت.

تیم صنعت نفت آبادان نیز در این دیدار با هفت بازیکن غایب به میدان رفت.

هواداران آبادانی در پایان این دیدار با به صدا در آوردن بوق خودروهای خود در مرکز شهر شادی خود را از پیروزی تیم محبوبشان بروز دادند.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با این پیروزی۳۶ امتیازی شد و با قرار گرفتن در رده هفتم جدول رده بندی امیدهای خود برای کسب سهمیه آسیا را افزایش داد.