به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مجمع سالیانه فدراسیون قایقرانی صبح روز سه‌شنبه اول مردادماه در محل آکادمی ملی المپیک با حضور ریاست فدراسیون برگزار شد. علیرضا سهرابیان طی گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص مراسم بیان کرد: مجمع حول محور بررسی عملکرد فدراسیون قایقرانی طی سال‌های ۹۶ و ۹۷ برگزار شد. […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مجمع سالیانه فدراسیون قایقرانی صبح روز سه‌شنبه اول مردادماه در محل آکادمی ملی المپیک با حضور ریاست فدراسیون برگزار شد.

علیرضا سهرابیان طی گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص مراسم بیان کرد: مجمع حول محور بررسی عملکرد فدراسیون قایقرانی طی سال‌های ۹۶ و ۹۷ برگزار شد. عملکرد مالی و حسابرسی درخصوص برنامه‌های دو سال قبل مورد بررسی قرار گرفت و مسئولین نتیجه‌گیری کردند. در انتها عملکرد ۴ ماه فدراسیون جدید که باتوجه به اعتمادی که مجمع قایقرانی به من داشت، مسئولیت آن را به عهده دارم، ارزیابی شد.

وی افزود: من برنامه این ۴ ماه را عنوان کردم و با رای اکثریت تصویب شد که روال به همین گونه ادامه داشته باشد. امیدوارم با توجه به برنامه از پیش تعیین شده، ۸ ماه آینده را بتوانیم طبق آن محقق کنیم و جامه عمل بپوشانیم به برنامه‌ریزی که برای رشد و پیشرفت رشته قایقرانی فراهم شده است.

سهرابیان اظهار داشت: تهیه و ساخت لوازم مورد نیاز با توجه به بیانات مقام معظم رهبری که دستور دادند تا جایی که ممکن است باید تمام تجهیزات مورد نیاز خود را از داخل ایران تهیه کنیم و اقتصاد را رونق ببخشیم. با سازنده‌های داخلی صحبت شده تا بتوانیم با قیمت مناسب و کیفیت بالا نیازهای ما که شامل قایق و کلاه است، از سوی آنها تامین شود.

رئیس فدراسیون تاکید کرد: طرح در برنامه ۸ ماهه دوم فدراسیون قایقرانی آماده است. امیدوارم بتوانیم ترکیب تیم‌های ملی را مشخص کنیم و آن‌ها را آماده کنیم برای ادامه دادن مسیر کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو. قصد داریم جوانان هیات‌های استان‌های مختلفی که برای گسترش قایقرانی نیاز دارند، در کنار ورزشکاران ملی در این استان‌ها حضور داشته باشند.

وی در پایان گفت: برنامه‌ریزی کردیم در آینده این جوانان آینده ساز فدراسیون قایقرانی باشند و بتوانند پشتوانه محکمی برای المپیک‌های بعدی باشند تا فدراسیون بتواند ۸ سال دیگر در اردوهای تیم ملی از آن‌ها استفاده کند و بتوانیم به اهداف مورد نظر خود برسیم.