– اخبار ورزشی – میلاد جهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص دیدار روز جمعه برابر استقلال گفت: ‌این بازی‌ها همیشه حساسیت خاص خودش را دارد، بازیکنان ما هم انگیزه زیادی دارند تا یک برد خانگی به دست بیاوریم. در بازی قبلی مساوی کردیم و حالا باید دنبال جبران باشیم.  در بازی […]

– اخبار ورزشی –

میلاد جهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص دیدار روز جمعه برابر استقلال گفت: ‌این بازی‌ها همیشه حساسیت خاص خودش را دارد، بازیکنان ما هم انگیزه زیادی دارند تا یک برد خانگی به دست بیاوریم. در بازی قبلی مساوی کردیم و حالا باید دنبال جبران باشیم.  در بازی با استقلال مساوی هم به درد صنعت‌نفت نمی‌خورد و حتماً باید سه امتیاز را بگیرم.

وی در خصوص شرایط استقلال و اینکه تعدادی از بازیکنان این تیم به بازی روز جمعه خواهند رسید، اظهار داشت: استقلال تیم بزرگی است و بازی آسانی نداریم اما به این موضوع توجه نداریم که استقلال چه وضعیتی دارد. فقط مهم این است که سه امتیاز را بگیریم و موقعیت خودمان را در جدول بهتر کنیم. تمام هدف ما این است که در شش بازی باقیمانده خوب امتیاز بگیریم و یک رتبه خوب به دست بیاوریم.

جهانی که در حال حاضر با دادن هفت پاس گل در صدر جدول بهترین پاسورهای لیگ برتر قرار دارد، درباره رقابت با بازیکنانی مثل مهدی ترابی، مهدی قائدی، علی علیپور و … گفت: من در این جدول با بازیکنان بزرگی رقابت دارم ولی امیدوارم در پایان لیگ برتر عنوان بهترین پاسور را به دست بیاورم. بازیکنی که زیاد پاس می‌دهد به نوعی فدای تیمش می‌شود، من پاس گل دادن را خیلی بیشتر از گل زدن دوست دارم .

وینگر صنعت‌نفت افزود: مدتی پیش یکی از دوستانم که در هلند است به من می‌گفت که در خیلی از تیم‌های اروپایی پاداش مالی پاسور از بازیکنی که گل می‌زند بیشتر است. من پاس دادن را دوست دارم و همیشه دوست داشتم برای تیمم بازیکن تاثیرگذاری باشم.

نامجومطلق: چرا بازی فولاد به تعویق افتاد، اما با درخواست استقلال موافقت نکردند؟