محمدجواد جمالی در اظهار کرد وگو با ایسنا، در عکس العمل به اعمال دور دوم تحریم های آمریکا، اظهار کرد: بنا به گفته مقام های آمریکایی این تحریم ها سنگین ترین تحریم های تاریخ بر علیه جمهوری اسلامی ایران هست البته آنان برای فریب افکار عمومی در داخل کشور به تزریق خوراک به گروه های […]

محمدجواد جمالی در اظهار کرد وگو با ایسنا، در عکس العمل به اعمال دور دوم تحریم های آمریکا، اظهار کرد: بنا به گفته مقام های آمریکایی این تحریم ها سنگین ترین تحریم های تاریخ بر علیه جمهوری اسلامی ایران هست البته آنان برای فریب افکار عمومی در داخل کشور به تزریق خوراک به گروه های معاند و تلویزیون های فارسی زبان و ضد انقلاب عنوان می کنند که دوا و مواد غذایی از تحریم ها معاف هست که دروغی بیش نیست.

وی دنبال کرد: پس از تحریم ها یکسری از دوا های بیگانه در بازار کمیاب شده هست. وقتی قطعات هواپیما را تحریم می کنند این احتمال وجود دارد که دهها نفر بر اثر سقوط هواپیما کشته گردند این نشان می دهد که سخن های آنان دروغی بیش نیست و وحشیانه ترین تحریم ها را بر علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال کردند.

این عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست بیگانه مجلس شورای اسلامی با بیان این که آمریکا با اعمال تحریم های ثانویه بی پیشینه ای در پی فشار به ایران هست، اظهار کرد: آمریکا از کشورهای اروپایی، آسیایی و همسایگان قصد دارد چنین عمل بی شرمانه و کینه توزانه ای انجام دهد، اما ما مطمئنا سر انجام سرافراز بیرون خواهیم آمد چون همان طور که به تحریم ها عادت کرده ایم آمریکا هم معتاد به تحریم شده هست.

جمالی اضافه کرد: تحریم برای کشوری که به ناگهان با آن رو به رو می گردد سخت هست اما جمهوری اسلامی ایران دیگر به تحریم خو گرفته هست. حالا آمریکا برای کشورهایی مثل روسیه، چین و ترکیه هم تحریم اعمال کرده هست.

انتهای پیام