– اخبار استانها – عدنان غزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شوش اظهار داشت: از تلاش و حضور نمایندگان برای پیگیری مطالبات کارگران نیشکر هفت‌تپه تشکر می‌کنیم و امیدواریم با کمک همه مسئولان و پای کار آمدن ظرفیت‌ها بتوانیم مطالبات این کارگران را پرداخت کنیم. وی افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته چهارشنبه با حضور کارگران […]

– اخبار استانها –

عدنان غزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شوش اظهار داشت: از تلاش و حضور نمایندگان برای پیگیری مطالبات کارگران نیشکر هفت‌تپه تشکر می‌کنیم و امیدواریم با کمک همه مسئولان و پای کار آمدن ظرفیت‌ها بتوانیم مطالبات این کارگران را پرداخت کنیم.

وی افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته چهارشنبه با حضور کارگران در مجلس برای پیگیری مشکل هفت تپه جلسه برگزار می‌شود. فردا نیز با حضور مسئولان استانی در اهواز برای حل مشکلات این کارگران عزیز جلسه داریم.

فرماندار شوش گفت: باید تلاش کنیم تا مطالبات به حق این کارگران سریع پرداخت شود و ما نیز از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

گزارش ۳ نماینده مجلس از حضور در جمع کارگران هفت تپه/ «گوش کارگران هنوز شنوای حرف حق است»حضور نمایندگان کمیسیون اصل نود مجلس در بین کارگران هفت تپهسخنگوی کمیسیون اصل ۹۰: شرایط خصوصی‌سازی در هفت‌تپه رعایت نشد / ‌پرداخت “معوقات” و نحوه “واگذاری” ‌پیگیری ویژه می‌شود + فیلم

وی افزود: برای حل مشکل کارگران جلساتی را با مسئولان وزارت تعاون و قوه قضائیه داشتیم و امیدواریم کمک کنند تا حساب افراد رفع انسداد شود تا بتوانیم حقوق و معوقات کارگران پرداخت شود.