– اخبار ورزشی – نادر جعفری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درباره قضاوت سیدرضا مهدوی در دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس, اظهار داشت: با توجه به گرمای هوا و کیفیت بازی, خوشبختانه داور قضاوت خوبی داشت و تصمیماتش کاملاً درست بود. او در این بازی چهار اخطار داد که همگی آنها به […]

– اخبار ورزشی –

نادر جعفری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درباره قضاوت سیدرضا مهدوی در دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس, اظهار داشت: با توجه به گرمای هوا و کیفیت بازی, خوشبختانه داور قضاوت خوبی داشت و تصمیماتش کاملاً درست بود. او در این بازی چهار اخطار داد که همگی آنها به درستی بود.

وی با اشاره به صحنه پنالتی که برای تیم میزبان گرفته شد, عنوان کرد: تشخیص پنالتی هم درست بود و خوشبختانه داور این این تصمیم درست بازی را کنترل کرد. در این صحنه سیدجلال حسینی مرتکب هند شد و با توجه به اینکه دست این مدافع باز بود,‌ پنالتی به درستی گرفته شد.

این کارشناس داوری درباره مردود اعلام شدن یک گل پرسپولیس هم یادآور شد: براساس صحنه‌ای که ما از تلویزیون داشتیم, آفساید بود و تصمیم کمک داور درست بود. البته باید بگویم که کمک داور روی گل دوم پرسپولیس نیز خیلی خوب تشخیص داد و آفساید اعلام نکرد.

لیگ برتر فوتبال| پوکر قهرمانی پرسپولیس روی سکوی نفتی/ طلسم و رکوردها با هم شکست