“براتعلی صالحی” گفت: مامورین نیروی انتظامی در حین گشت زنی در منطقه “سرنجلکل” شهرستان بویراحمد در یک جشن به یک دستگاه خودرو در ترافیک خودروها مشکوک شد. وی اظهار کرد: خودروی مذکور به محض رویت مامورین متواری و قصد مخفی کردن خود و بار قاچاق پارچه را در جاده خاکی محور یاسوج-اصفهان داشت که با […]

“براتعلی صالحی” گفت: مامورین نیروی انتظامی در حین گشت زنی در منطقه “سرنجلکل” شهرستان بویراحمد در یک جشن به یک دستگاه خودرو در ترافیک خودروها مشکوک شد.
وی اظهار کرد: خودروی مذکور به محض رویت مامورین متواری و قصد مخفی کردن خود و بار قاچاق پارچه را در جاده خاکی محور یاسوج-اصفهان داشت که با شگردهای پلیسی و احتیاط کامل و رعایت قانون بدون هیچگونه تیراندازی دستگیر شدند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: از این قاچاقچی تعداد ۱۰۵ طاقه پارچه خارجی کشف و پرونده به شعبه سوم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.
به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد، صالحی عنوان کرد: پس از اخذ اظهارات متهم و محرز بودن اتهام، قاچاقچی این پرونده به مبلغ ۹۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان جزای نقدی محکوم و علاوه بر جریمه صادره، اقلام قاچاق نیز به نفع دولت ضبط شد.
انتهای پیام