به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سوپرمن لقبی بود که برانکو ایوانکوویچ به کاپیتان اول تیمش یعنی سیدجلال حسینی داد.کاپیتان سرخ پوشان پایتخت این فصل برای چهارمین سال متوالی پیراهن پرسپولیس را خواهد پوشید و رکوردی شخصی را جابجا خواهد کرد. سیدجلال در طول ۱۷ سال بازیکنی اش، حضور در تنها […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سوپرمن لقبی بود که برانکو ایوانکوویچ به کاپیتان اول تیمش یعنی سیدجلال حسینی داد.کاپیتان سرخ پوشان پایتخت این فصل برای چهارمین سال متوالی پیراهن پرسپولیس را خواهد پوشید و رکوردی شخصی را جابجا خواهد کرد.

سیدجلال در طول ۱۷ سال بازیکنی اش، حضور در تنها ۵ تیم را تجربه کرده و بخش اعظمی از فوتبال خود را در پرسپولیس گذرانده است. سیدجلال بیشترین دوران بازی خود به صورت متوالی را در تیم سایپا گذارند و از سال ۸۴ تا ۸۸ در این تیم بازی کرد.

حالا با استارت برای لیگ نوزدهم، سیدجلال به رکوردی جالب نیز دست خواهد یافت و شمار سال های متوالی بازی اش در پرسپولیس را هم به ۴ خواهد رساند. همچنین از طرف دیگر کاپیتان تیم پرسپولیس با ۶ سال بازی در جمع سرخ ها، به یکی از بازیکنان باتجربه تاریخ این باشگاه تبدیل خواهد شد.