به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ قرعه‌کشی مرحله دوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین برگزار شد و حریفان تیم ملی فوتبال ایران در این قرعه کشی مشخص شدند و تیم ملی کشورمان در گروه سه با تیم‌های کامبوج، هنگ کنگ، بحرین و عراق همگروه شد. […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ قرعه‌کشی مرحله دوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین برگزار شد و حریفان تیم ملی فوتبال ایران در این قرعه کشی مشخص شدند و تیم ملی کشورمان در گروه سه با تیم‌های کامبوج، هنگ کنگ، بحرین و عراق همگروه شد.

حمید درخشان، پیشکسوت فوتبال در این باره در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: گروه سختی داریم و این کار ما را برای صعود بسیار دشوار می‌کند. قطعا تمام رقبای ما هم برای صعود و نتیجه گرفتن در این رقابت‌ها در حال مجهز کردن خود هستند، بنابراین به نظرم ما هم باید کار را از همین الان شروع کنیم تا بتوانیم عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذاریم.

او افزود: در حال حاضر مهمترین کار برای تیم بالا بردن آمادگی جسمی و روحی تیم است. باید کم‌کم بازی‌های تدارکاتی متفاوتی را در نظر بگیریم تا تیم با آمادگی کامل در رقابت‌ها حاضر شود. در این مدت هم که آقای ویلموتس هدایت تیم را برعهده گرفتند شاهد تغییرات در نوع بازی کردن بچه‌ها هستیم ولی فقط این کافی نیست و باید به دنبال انجام بازی‌های تدارکاتی باشیم.