– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، در جریان دیدار دوستانه تیم‌های فوتبال برایتون و چلسی که شنبه شب در ورزشگاه آمکس شهر برایتون برگزار شد، هواداران فوتبال در انگلیس توانستند برای اولین بار از ماه مارس یک مسابقه فوتبال را از نزدیک تماشا کنند. در این بازی که با […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، در جریان دیدار دوستانه تیم‌های فوتبال برایتون و چلسی که شنبه شب در ورزشگاه آمکس شهر برایتون برگزار شد، هواداران فوتبال در انگلیس توانستند برای اولین بار از ماه مارس یک مسابقه فوتبال را از نزدیک تماشا کنند.

تیم فوتبال برایتون , لیگ برتر فوتبال انگلیس , ویروس کرونا , علیرضا جهانبخش ,

در این بازی که با تساوی یک – یک خاتمه یافت و علیرضا جهانبخش از دقیقه ۶۰ آن به میدان رفت، ۲ هزار و ۵۰۰ تماشاگر با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در خانه تیم برایتون از نزدیک مسابقه را تماشا کردند. گل نخست این بازی را تیمو ورنر برای چلسی به ثمر رساند و پاسکال گراس بازی را برای تیم میزبان به تساوی کشاند. هوادارانی که شانس رفتن به ورزشگاه را پیدا کردند ملزم بودند که با ماسک وارد استادیوم شوند اما این اجازه را داشتند که پس از مستقر شدن روی صندلی‌های خود ماسک‌های‌شان را بردارند.

تیم فوتبال برایتون , لیگ برتر فوتبال انگلیس , ویروس کرونا , علیرضا جهانبخش ,

تساوی برایتون و چلسی در حضور ۲۸ دقیقه‌ای علیرضا جهانبخش

 

این اولین قدم اهالی فوتبال انگلیس و در چارچوب طرح آزمایشی دولت این کشور برای بازگرداندن مسابقات فوتبال به حالت عادی پس از بیش از ۵ ماه بازی‌های بدون تماشاگر بود.