به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا تیم‌های استقلال خوزستان و گل ریحان البرز در سی و دومین هفته از رقابت‌های لیگ یک فوتبال کشور شامگاه یکشنبه در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود استقلال خوزستان به پایان رسید.  پیش از آغاز بازی افسران […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا تیم‌های استقلال خوزستان و گل ریحان البرز در سی و دومین هفته از رقابت‌های لیگ یک فوتبال کشور شامگاه یکشنبه در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود استقلال خوزستان به پایان رسید. 

پیش از آغاز بازی افسران سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی، کار نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در این بازی انجام دادند.

در این دیدار فرزین گروسیان، احمد آل نعمه، رضا یزدان دوست، سیدمحمد حسینی، عبداله سالاری، حسین بهرامی.حسن معاوی، حکیم نصاری، علیرضا دغاغله، علی کیانی فر و امید لطیفی برای استقلال خوزستان به میدان رفتند.

همچنین عرفان اسفندیاری، حسین پاپی، محمدرضا خرسندنیا، شاهین مجیدی، مرتضی عباس زاده، حمید دیوسالار، نیما داستانی، مجید نصیری، علی محمدی، محمد عیاد زاده و محمدامین درویشی ترکیب گل ریحان البرز را تشکیل دادند.

در این دیدار احمد آل نعمه و علی دغاغله برای استقلال خوزستان گلزنی کردند.

این دیدار اگرچه بدون تماشاگر بود اما برخی از هواداران استقلال خوزستان توانستند وارد ورزشگاه شده و نظاره گر بازی بودند. همچنین از حضور خبرنگاران در این دیدار ممانعت شد.

آبی‌های خوزستان با این برد ۴۵ امتیازی شدند و در رده نهم جدول رده بندی لیگ یک قرار گرفتند. تیم گل ریحان نیز با ۴۷ امتیاز در رده هشتم این جدول جای گرفت.

تیم استقلال خوزستان قهرمان فصل ۹۵-۹۴ لیگ برتر فوتبال پس از ۶ فصل حضور در لیگ برتر، نخستین فصل حضورش را در لیگ دسته یک تجربه می‌کند.