– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، تیم شاهین شهرداری بوشهر در هفته سی‌ام و پایانی رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور شامگاه پنجشنبه ۳۰ مرداد میزبان تیم استقلال تهران در ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر بود. امتیاز این بازی برای تیم شاهین شهرداری بوشهر که با ۲۲ […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، تیم شاهین شهرداری بوشهر در هفته سی‌ام و پایانی رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور شامگاه پنجشنبه ۳۰ مرداد میزبان تیم استقلال تهران در ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر بود.

امتیاز این بازی برای تیم شاهین شهرداری بوشهر که با ۲۲ امتیاز سقوطش به لیگ دسته یک جام آزادگان قطعی شده بی اهمیت بود ولی برای آبی پوشان استقلال تهران در نایب قهرمانی رقابت‌های لیگ‌برتر و کسب سهمیه لیگ آسیایی با اهمیت است.

در نیمه نخست این بازی تیم شاهین شهرداری بوشهر در دقیقه ۲۶ توانست با شوت سرکش میلاد صارمی دروازه تیم استقلال را باز کند.

در نیمه دوم استقلالی‌ها از همان ابتدای بازی، حملات خود را بر روی دروازه شاهینی‌ها افزایش دادند و ۳ دقیقه پس از آغاز این نیمه در دقیقه ۴۸ وریا غفوری با ضربه‌ای زیبا  توانست دروازه شاهینی‌ها را باز کند و امید به تیم استقلال باز گردد.

شکست یک نیمه‌ای استقلال تهران مقابل شاهین بوشهر ماندگاری تیم شاهین شهرداری بوشهر در لیگ‌برتر سخت‌تر شدلیگ برتر فوتبال| کامبک پرسپولیس کامل نشد/ تراکتور به بیخ گوش استقلال رسید/ کوچ غم‌انگیز شاهین از لیگ برتر

در ادامه استقلالی‌ها بر حملات خود افزودند و در دقیقه ۶۵ شیخ دیاباته توانست دومین گل این تیم را به ثمر برساند.

مهدی قایدی هم در دقیقه ۷۲ و شیخ دیاباته در دقیقه  82 توانستند گل سوم و چهارم  استقلال را به ثمر برسانند.

استقلالی‌ها با نتیجه ۴ بر۱ ضمن ثبت نایب قهرمانی خود در رقابت‌های لیگ‌برتر، سهمیه لیگ آسیایی را کسب کرد.

در این بازی  امیرحسین موسی‌زاده و ابوالفضل درویش‌وند از شاهین بوشهر از داور کارت زرد دریافت کردند.

این گزارش حاکی است تیم پارس جنوبی‌جم  دیگر نماینده استان بوشهر در رقابت‌های لیگ برتر در دیدار با نفت‌ مسجدسلیمان و شکست یک بر صفر به لیگ دسته یک جام آزادگان سقوط کرد.

بر پایه این گزارش در  این فصل دو نماینده استان بوشهر پارس جنوبی‌جم و شاهین شهرداری بوشهر با رقابت‌های لیگ‌برتر وداع کردند.