به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ میثم بائو، بازیکن اسبق استقلال درباره برد این تیم مقابل استقلال خوزستان به خبرنگار برنا گفت: بازی که از استقلال مقابل هم نام خوزستانی اش دیدیم روی هم رفته بازی خوبی نبود و به نظر من شوک رفتن وینفرد شفر در این دیدار تاثیر داشت […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ میثم بائو، بازیکن اسبق استقلال درباره برد این تیم مقابل استقلال خوزستان به خبرنگار برنا گفت: بازی که از استقلال مقابل هم نام خوزستانی اش دیدیم روی هم رفته بازی خوبی نبود و به نظر من شوک رفتن وینفرد شفر در این دیدار تاثیر داشت و آبی پوشان به غیر از صحنه های گل عملکرد عجولانه ای در سایر دقایق داشتند و بازیکنان با استرس بازی کردند.

هافبک پیشین آبی پوشان درباره بازی حساس این تیم مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیم های عربی در آسیا از بازی ورزشگاه آزادی ترس دارند و استقلال با حضور هواداران ۵۰ درصد راه برد را رفته است. از طرفی دو موضوع مطرح است، اول اینکه بازیکنان استقلال نباید مقابل این تیم شتاب زده باشند یا اینکه برای شروع بازی عجله بیش از حد مانند بازی با استقلال خوزستان داشته باشند و دوم اینکه باید مراقب ضد حملات خطرناک تیم حریف باشیم، چرا که آنها در خط حمله خود چند بازیکن مطرح دارند که هماهنگی خوبی با هم دارند و الدحیل باشگاهی است که در چند سال گذشته جام های زیادی را در کشورش گرفته است.

بائو پیرامون سرمربی آینده استقلال نیز اظهار کرد: به نظرم استقلال باید بک مربی خارجی جوان و مطرح را بیاورد که توان مدیریت تیمی مثل استقلال را داشته باشد و آقای مجیدی می تواند در کنار چنین فردی ترقی نیز کند. نیمی از مربیگری در تیم هایی مانند استقلال مدیریت تیم است. شکی نیست مجیدی زحمات زیادی برای استقلال کشیده و خودش هم بازیکن فنی بوده و بسیار از مسائل را درک می کند اما فکر می کنم خود او نیز با کسب چنین تجربه ای برای آینده خودش موافق باشد.