محمدرضا کرم‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به تولید ۶ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده در یکی از هنرستان‌های شهرستان بهبهان، اظهار کرد: استان خوزستان اولین استان در کشور بود که در هنرستان‌ها مواد ضدعفونی‌کننده تولید کرد. وی با بیان اینکه محصولات تولید شده توسط معلمان و هنرجویان تولید شدند، افزود: علاوه بر این، […]

محمدرضا کرم‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به تولید ۶ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده در یکی از هنرستان‌های شهرستان بهبهان، اظهار کرد: استان خوزستان اولین استان در کشور بود که در هنرستان‌ها مواد ضدعفونی‌کننده تولید کرد.

وی با بیان اینکه محصولات تولید شده توسط معلمان و هنرجویان تولید شدند، افزود: علاوه بر این، ۳ هزار لیتر مایع دستشویی نیز تولید شد. هنرستان‌هایی که در حال تهیه دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده هستند در شوشتر، آبادان و بهبهان هستند. تولید این اقلام در روزهای آینده در اهواز نیز آغاز خواهد شد.

معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: تولید مواد ضدعفونی کننده و ماسک تا زمانیکه این بحران حل شود، ادامه خواهد داشت و همه ما در حد توان باید کمک کنیم.

کرم‌نیا در خصوص نحوه توزیع مواد ضدعفونی‌کننده گفت: توزیع مواد ضدعفونی کننده تولید شده بستگی به سفارشی است که داده می‌شود اما اولویت توزیع در ادارات آموزش و پرورش استان است.

انتهای پیام