به گزارش خبرنما ،سردار “ولی‌ا.. رضایی‌نژاد” فرمانده مرزبانی استان بوشهر اظهار داشت: مأموران دریابانی با اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی در اقدامی به موقع موفق شدند یک دوبه باری که قصد تخلیه سه فروند جت اسکی را در بندر بوشهر داشت، توقیف کنند. – وی با اشاره به دستگیری ۵ قاچاقچی طی این عملیات، […]

 

 

به گزارش خبرنما ،سردار “ولی‌ا.. رضایی‌نژاد” فرمانده مرزبانی استان بوشهر اظهار داشت: مأموران دریابانی با اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی در اقدامی به موقع موفق شدند یک دوبه باری که قصد تخلیه سه فروند جت اسکی را در بندر بوشهر داشت، توقیف کنند.
– وی با اشاره به دستگیری ۵ قاچاقچی طی این عملیات، افزود: در جریان توقیف دوبه باری، یک فروند قایق تفریحی و یک خودروی سواری، سه فروند جت اسکی به ارزش ۱۵ میلیارد ریال کشف و ضبط شده است.
– سردار رضایی‌نژاد در پایان ضمن هشدار به قانون‌شکنان در امر دریانوردی گفت: دریابانی با اقتدار و بدون تعارف با هرگونه ناهنجاری اجتماعی و قانون شکنان عرصه امنیت دریانوردی برخورد قاطع خواهد کرد.
– وی امنیت را از بزرگترین نعمت‌های الهی دانست که شامل حال مردم ایران اسلامی شده است و افزود: ایجاد امنیت پایدار در دریا اهمیت فراوانی دارد که امروزه با همت

تلاش شبانه‌روزی نیروهای مرزبانی و یاری و لطف خداوند، در سطح جامعه محقق شده است.