به گزارش خبرنما ،سردار “رضایی‌نژاد” فرمانده مرزبانی استان بوشهر در بیان جزئیات این خبر گفت: در راستای مبارزه جدی و همه جانبه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز و مقابله با قاچاقچیان، مرزبانان پست کنترل دلوار موفق شدند در بازدید از یک فروند لنج باری حجم زیادی کالای قاچاق شناسایی کنند. وی بیان […]

 

به گزارش خبرنما ،سردار “رضایی‌نژاد” فرمانده مرزبانی استان بوشهر در بیان جزئیات این خبر گفت: در راستای مبارزه جدی و همه جانبه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز و مقابله با قاچاقچیان، مرزبانان پست کنترل دلوار موفق شدند در بازدید از یک فروند لنج باری حجم زیادی کالای قاچاق شناسایی کنند.
وی بیان داشت: از شناور توقیفی مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق شامل ۱۰۰ دستگاه کولر دوتکه ۱۲ هزار، ۷۰ عدد چمدان، تعداد ۱۰۰ کارتن دستکش (۳۰هزار جفت) کشف و ضبط و جهت سیر مراحل قانونی تحویل انبار گمرک دلوار گردید.
سردار رضایی‌نژاد ضمن اشاره به دستگیری یک نفر متهم در این رابطه، گفت: ارزش ریالی محموله کشف شده بر اساس نظر کارشناسان ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.
فرمانده مرزبانی استان بوشهر با بیان اینکه قاچاق کالا پدیده‌ای است که از جهات گوناگون، حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می‌کند، تأکید کرد: قاچاق کالا موجب ضربه به اقتصاد کشور خواهد شد که در این راستا مرزبانان از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد.