گروه مرزبانی – بوشهر – فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف بیش از ۶۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر بوشهر و دستگیری ۳ قاچاقچی خبر داد. به گزارش خبرنما به نقل ازخبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر، سردار”ولی‌الله رضایی‌نژاد” در تشریح این خبر، اظهار داشت: در سالی که از سوی مقام […]

 

گروه مرزبانی – بوشهر – فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف بیش از ۶۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر بوشهر و دستگیری ۳ قاچاقچی خبر داد.

به گزارش خبرنما به نقل ازخبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر، سردار”ولی‌الله رضایی‌نژاد” در تشریح این خبر، اظهار داشت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) به نام سال “جهش تولید” نامگذاری شده، دریابانان بندر بوشهر با تشدید کنترل مرزهای آبی و اشراف اطلاعاتی طی یک عملیات، موفق به توقیف شناور باری و کشف کالای قاچاق از آن شدند.
وی افزود: مأموران در بازرسی از شناور توقیف شده ۴۹۶ دستگاه تلویزیون، ۳۶ هزار کیلوگرم مواد خوراکی، ۱۷ هزار و ۴۷۵ کیلوگرم گردو، ۳ هزار عدد لوازم الکتریکی، ۲۱۲ عدد لوازم یدکی خودرو، ۲۷ هزار متر پارچه، هزار و ۸۰۰ عدد دوربین مدار بسته، ۳ هزار عدد ساعت، ۲۱۱ دستگاه لوازم خانگی و… کشف کردند.
سردار رضایی‌نژاد با اشاره به دستگیری ۳ قاچاقچی و توقیف یک فروند شناور، تصریح کرد: براساس نظر کارشناسان، ارزش ریالی کالاهای مکشوفه ۶۳ میلیارد و ۳۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال برآورد شده است.
فرمانده مرزبانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در مبارزه قاطعانه با مخلان اقتصادی و حمایت از تولید داخلی مجموعه مرزبانی بوشهر تمام تلاش خود را در مبازره با پدیده شوم قاچاق به کار گرفته است.