حسین دالوند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۴۵ روز گذشته ۷ هزار تن شکر با نرخ مصوب دولتی توزیع و ۱۰ هزار تن دیگر هم موجود برای توزیع  بین واحدهای صنعتی است و همچنین ۲ هزار تن برنج در بین اقشار مردم توزیع شده است. وی تصریح کرد: ذخایر استراتژیک ما به حد کافی است […]

حسین دالوند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۴۵ روز گذشته ۷ هزار تن شکر با نرخ مصوب دولتی توزیع و ۱۰ هزار تن دیگر هم موجود برای توزیع  بین واحدهای صنعتی است و همچنین ۲ هزار تن برنج در بین اقشار مردم توزیع شده است.

وی تصریح کرد: ذخایر استراتژیک ما به حد کافی است و انبارها پر هستند به حدی که به علت پر بودن انبارهای استان از انبارهای دیگر استان‌ها همجوار استفاده کرده‌ایم.

معاون سازمان صمت بیان کرد: در جلسه تنظیم بازار کشورمقرر شد میدان‌ها میوه و تره‌بار فعال شوند که این امر به شهرداری موکول شد که موظف است در چندروزه آینده مکان‌هایی را اعلام کند و ما هم کسانی را معرفی کنیم تا کالاهای اساسی را توضیح و به دست مصرف‌کننده واقعی برسانند.

وی با اشاره به مصوبه دیگر جلسه تنظیم بازار افزود: انبارهای خالی که در تملک تعاونی‌های سطح استان هستند در اختیار اداره غله قرار گیرند تا این اداره بتواند موجودی‌هایی که داریم را به انبارهای استیجاری انتقال دهد.

انتهای پیام