عدنان قاسمی مسئول هیأت کفیل زینب (س) در گفت و گو با خبرنگار مهر بیان کرد: جمعی از خیرین استان فارس با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس و موقوفات فارس نزدیک به پنج هزار بسته معیشتی برای نیازمندان استان تهیه کردند. وی اضافه کرد: در این بسته‌ها که به همت خیرین […]

عدنان قاسمی مسئول هیأت کفیل زینب (س) در گفت و گو با خبرنگار مهر بیان کرد: جمعی از خیرین استان فارس با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس و موقوفات فارس نزدیک به پنج هزار بسته معیشتی برای نیازمندان استان تهیه کردند.

وی اضافه کرد: در این بسته‌ها که به همت خیرین تهیه شده است بالغ بر ١۴ قلم از اقلام مورد نیاز مردم در نظر گرفته شده تا پوشش دهنده نیاز اقشار ضعیف اجتماعی باشد.

قاسمی تاکید کرد: یکی از اهدافی که این هیأت داشته تحقق منویات مقام معظم رهبری است و نیک اندیشان پس از بیانات رهبری تمامی تلاش خود را در جذب مشارکت‌های خیرین در راستای تحقق منویات رهبری مبنی بر کمک مومنانه به اقشار نیازمند به کار بستند.

او افزود: بسته‌های معیشتی که برای مستمندان در نظر گرفته شده شامل مرغ، مواد شونده، برنج، شکر، انواع حبوبات، روغن و محصولات بهداشتی است که توسط هیأت‌های مختلفی در اختیار اقشار نیازمند قرار خواهد گرفت.