به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، محمد قدمی در سخنانی از توزیع ٣٠٠٠ بسته معیشتی در بین اقشار آسیب پذیر و محروم لرستان خبر داد. وی با اشاره به در راستای سفر رئیس جمعیت هلال احمر کشور و با پیگیری‌های صورت گرفته در این رابطه، گفت: در این سفر مصوبات خوبی برای مردم […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، محمد قدمی در سخنانی از توزیع ٣٠٠٠ بسته معیشتی در بین اقشار آسیب پذیر و محروم لرستان خبر داد.

وی با اشاره به در راستای سفر رئیس جمعیت هلال احمر کشور و با پیگیری‌های صورت گرفته در این رابطه، گفت: در این سفر مصوبات خوبی برای مردم لرستان محقق شد که در مرحله اول با حضور ایشان یک فروند بالگرد اختصاصی در سایت امداد هوایی استان مستقر شد و به صورت تمام وقت در اختیار جمعیت هلال احمر استان قرار گرفت.

وی، افزود: دومین مصوبه‌ای که در سفر ایشان با پیگیری مدیرعامل استان محقق شد بحث اختصاص دو دستگاه خودروی «فوسو» بود که به ناوگان خودرویی استان اضافه شد.

معاون جمعیت هلال احمر لرستان، بیان داشت: امروز نیز با پیگیری‌های صورت گرفته سه هزار و ۱۵۹ بسته معیشتی به ارزش سه میلیارد و۱۵۹ میلیون تومان در مناطق محروم و آسیب‌پذیر توسط همه شهرستان‌های استان توزیع می‌شود.