“مهدی روشنفکر” در نشست تعاملی مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد با فرمانده انتظامی و برخی از فرماندهان ارشد پلیس استان افزود: پلیس باید علمی شود، باید ورود تخصصی در مسائل داشته باشد، مقوله امنیت در حوزه های مختلف پیچیدگی های فراوان دارد که نیازمند رشد تخصص ها در این مجموعه است. وی با تاکید بر […]

“مهدی روشنفکر” در نشست تعاملی مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد با فرمانده انتظامی و برخی از فرماندهان ارشد پلیس استان افزود: پلیس باید علمی شود، باید ورود تخصصی در مسائل داشته باشد، مقوله امنیت در حوزه های مختلف پیچیدگی های فراوان دارد که نیازمند رشد تخصص ها در این مجموعه است.
وی با تاکید بر اینکه پلیس در عین حفظ اقتدار باید مردمی باشد، اظهار کرد: پلیس علمی و مدرن که با قوانین محکم حمایت شود، بهترین ضامن امنیت است.
نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کهگیلویه و بویراحمد از امنیت خوبی برخوردار بوده و در این زمینه جزو استان‌های اول کشور است، تصریح کرد: انتظار می‌رود ناجا در زمینه رفع مشکلات و کمبودها به کمک پلیس استان بیاید.
نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: نیروی انتظامی همچون دیگر نیروهای مسلح توانسته به نقش تاثیرگذار خود جامعه عمل بپوشاند.
حجت‌الاسلام “سید محمد موحد” عنوان کرد: در این استان مشکلات متعددی فراروی ناجا بود که با اقتدار و تدبیر مجموعه برطرف شده است.
به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، نشست تعاملی مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد با فرمانده انتظامی و برخی از فرماندهان ارشد پلیس استان برگزار شد.
انتهای پیام