غلامرضا شریعتی امروز ۲۶ بهمن ماه در حاشیه مراسم کلنگ زنی ناحیه صنعتی کارون در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز در شهرستان کارون فاز اول مرکز آموزش فنی و حرفه ای به بهره برداری رسید و سپس عملیات اجرایی ناحیه صنعتی کارون آغاز شد. به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، وی با اشاره به […]

غلامرضا شریعتی امروز ۲۶ بهمن ماه در حاشیه مراسم کلنگ زنی ناحیه صنعتی کارون در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز در شهرستان کارون فاز اول مرکز آموزش فنی و حرفه ای به بهره برداری رسید و سپس عملیات اجرایی ناحیه صنعتی کارون آغاز شد.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، وی با اشاره به کلنگ زنی این طرح افزود: برای اجرای این طرح حدود ۵ میلیارد تومان هزینه خواهد شد و شاهد اجرایی شدن آن در چند فاز خواهیم بود.

استاندار خوزستان تصریح کرد: با توجه به اینکه در شهرک های صنعتی اهواز فضایی برای سرمایه گذاری وجود ندارد و این شهرک ها پر شده اند، ناحیه صنعتی کاون می تواند در این زمینه بسیار موثر باشد.

شریعتی با بیان اینکه امیدواریم در سال آینده شاهد واگذاری زمین در این ناحیه صنعتی به متقاضیان باشیم، گفت: این شهرک ظرفیت بسیار خوب در نزدیکی اهواز است که می تواند شرایط را برای سرمایه گذاران فراهم کند تا به تولید بپردازند.

وی ادامه داد: امروز همچنین دارالقرآن شهرستان کارون به بهره برداری می رسد. کارخانه های آجر رامین سفال و آجر جیل نیز که سال ها تعطیل بودند امروز مجددا راه اندازی شدند.

استاندار خوزستان عنوان کرد: با اجرای این پروژه های عمرانی و اقتصادی در شهرستان کارون در تلاش هستیم‌ تا این شهرستان را به سمت توسعه و پیشرفت سوق دهیم.

شریعتی ادامه داد: اقدامات انجام گرفته زیرساختی در حوزه اشتغال و کار آفرینی در شهرستان کارون نیز در راستای توسعه این شهرستان است.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، ناحیه صنعتی کارون امروز با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و جمعی دیگر از مسوولان استانی کلنگ زنی شد.

انتهای پیام