به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال پرسپولیس تهران که در رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد، روز دوشنبه در اهواز میهمان فولاد خوزستان خواهد و شاگردان گابریل کالدرون به دنبال این هستند تا امتیازات کامل این دیدار مهم را کسب کنند. قرمزها کماکان با مشکلات گلزنی […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال پرسپولیس تهران که در رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد، روز دوشنبه در اهواز میهمان فولاد خوزستان خواهد و شاگردان گابریل کالدرون به دنبال این هستند تا امتیازات کامل این دیدار مهم را کسب کنند.

قرمزها کماکان با مشکلات گلزنی مواجه هستند و کالدرون طی جلساتی که با محمدحسن انصاری فرد داشته عنوان کرده برای نیم فصل دوم و حضوری پرقدرت در لیگ قهرمانان آسیا نیاز به مهاجم گلزن و ششدانگ دارد تا بتواند دغدغه های تیم و هواداران را برطرف کند.

شنیده می شود دو بازیکن برزیلی و یک آرژانتینی لیست سه نفره گزینه های کالدرون را شکل داده اند که بالای ۲۸ سال سن دارند و ارزش فعلی آنها در ترانسفر مارکت بیشتر از ۱ میلیون یورو است.

البته همچنان گزینه اول سرمربی کریم انصاری فرد است که در صورت ناکامی در جذب او مسئولان باشگاه مذاکرات را با این سه گزینه که به تائید کالدرون رسیده اند به شکل جدی تر دنبال خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: