به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ درحالی که کمتر از یک ماه به برگزاری دیدار تیم‌های ملی ایران و عراق در چارچوب مسابقات مقدماتی انتخابی جام جهانی باقی ماند است گویا بحث این دیدار در عراق هر روز بیشتر از روز قبل داغ می‌شود. یک  کارشناس فوتبال عراق در یک برنامه […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ درحالی که کمتر از یک ماه به برگزاری دیدار تیم‌های ملی ایران و عراق در چارچوب مسابقات مقدماتی انتخابی جام جهانی باقی ماند است گویا بحث این دیدار در عراق هر روز بیشتر از روز قبل داغ می‌شود. یک  کارشناس فوتبال عراق در یک برنامه تلویزیونی این بازی را دربی آسیا نامید و گفت: در این دیدار با توجه به شباهت بازیکنان هردو تیم شاهد برخوردهای فیزیکی خواهیم بود و بازیکنان نمی‌توانند بهترین عملکرد خود را داشته باشند چون هر دو تیم کند هستند و به قدرت جسمانی متکی هستند. این تقابل تنگاتنگ باعث می‌شود تا فرصت‌های کمی برای هر دو تیم ایجاد شود.

234

به هرحال به کار بردن لفظ دربی آسیا اگر چه برای تیم حریف نوعی بزرگ‌نمایی دارد اما بی‌تردید حضور بشار رسن، ستاره پرسپولیسی عراقی‌ها و تقابل او با هم تیمی‌هایش مانند بیرانوند، نورالهی، امیری و… می‌تواند برای سرخ‌پوشان جالب باشد. اگرچه در این بازی باید منتظر خوش و بش احتمالی طارق با ملی‌پوشان استقلال هم باشیم.

گفتنی است تیم ملی کشورمان در چهارمین دیدار و در حساس‌ترین بازی خود در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ۲۳ آبان در شهر بصره میهمان عراق خواهد بود.