به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در ادامه هفته هفتم لیگ برتر امروز پنج دیدار برگزار خواهد شد که در دیدار مهم امروز دو تیم سایپا و استقلال از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه شهر قدس به مصاف هم خواهند رفت. آبی‌پوشان درحالی امروز به مصاف سایپا می‌روند که از روز گذشته […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در ادامه هفته هفتم لیگ برتر امروز پنج دیدار برگزار خواهد شد که در دیدار مهم امروز دو تیم سایپا و استقلال از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه شهر قدس به مصاف هم خواهند رفت.

آبی‌پوشان درحالی امروز به مصاف سایپا می‌روند که از روز گذشته صحبت‌های ضد و نقیضی درباره محل برگزاری این بازی به گوش می‌رسید. باتوجه به اینکه گفته می‌شد شاگردان استراماچونی در ورزشگاه آزادی مقابل سایپا قرار می‌گیرند ولی درنهایت اعلام شد که این بازی در ورزشگاه شهر قدس برگزار می‌شود. شاگردان استراماچونی بعد از گذشت ۶ هفته از لیگ با کسب ۶ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار دارند و می‌توان گفت همچون چند فصل گذشته آبی‌ها شروع خوبی در لیگ نداشته‌اند.

استقلال بعد از برد هفته ششم مقابل گل‌گهر امید زیادی دارد که در بازی امروز نیز با پیروزی مقابل سایپا وضعیت خود را در جدول بهبود ببخشد و رضایت هواداران را جلب کند. هروویه میلیچ، سیاوش یزدانی و عارف غلامی سه بازیکن استقلال به دلیل محرومیت از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، نمی‌توانند در این دیدار به میدان بروند و تا حدودی دست استراماچونی در این دیدار بسته خواهد بود.

سایپا در این فصل با چهره‌ای متفاوت‌تر ظاهر شد و با رفتن علی دایی می‌توان گفت چهره سایپا به چهره‌ای جوان‌تر تبدیل شد و حالا صادقی می‌خواهد بعد از موفقیت دایی، شایستگی‌های خود را ثابت کند. سایپا تقریبا در این دیدار اکثر بازیکنان اصلی خود را در اختیار دارد و در بازی خانگی خود نمی‌خواهد که امتیاز از دست دهد. سایپا با یک امتیاز بیشتر نسبت به استقلال در رده نهم قرار دارد.

روز گذشته پرسپولیس توانست در ورزشگاه آزادی مقابل دیگر تیم خودروساز لیگ یعنی پیکان به برتری برسد. حالا هواداران استقلال از تیم خود این انتظار را دارند که شاگردان استراماچونی نیز در بازی امروز مقابل سایپا به یک برد شیرین دست پیدا کنند. ورزشگاه شهر قدس به نوعی می‌تواند پایانی باشد برای تلخ کامی‌های آبی‌پوشان در این فصل و اینکه آنها بتوانند به تیم‌های مدعی لیگ اضافه شوند.

اشکان خورشیدی این بازی را قضاوت خواهد کرد و فرهاد مروجی و محمد عطایی نیز کمک‌های او هستند. علیرضا مرادی نیز داور چهار بازی است.