به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، علی یعقوبیان هم اکنون در شمشیربازی سرمربی تیم ملی اپه، دبیر فدراسیون و رییس هیات خراسان رضوی است اما قرار است مسئولیت های یعقوبیان در ششمیربازی کمتر شود و او دیگر تمام تمرکز خود را بر روی تیم ملی ششمیربازی اپه بگذارد. از این رو به زودی شاهد […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، علی یعقوبیان هم اکنون در شمشیربازی سرمربی تیم ملی اپه، دبیر فدراسیون و رییس هیات خراسان رضوی است اما قرار است مسئولیت های یعقوبیان در ششمیربازی کمتر شود و او دیگر تمام تمرکز خود را بر روی تیم ملی ششمیربازی اپه بگذارد. از این رو به زودی شاهد تغییر در سمت دبیری فدراسیون شمشیربازی خواهیم بود.

فضل الله باقرزاده رییس فدراسیون شمشیربازی در گفتگو با ایسنا در مورد تغییر دبیر فدراسیون گفت: من یعقوبیان را آزاد گذاشتم و او سرمربیگری تیم ملی اپه را بیشتر پسندید. البته یعقوبیان اکنون هم سرمربی تیم ملی اپه است  و قرار است تمام تمرکز خود را در تیم ملی اپه بگذارد و  آینده بهتری هم برایش وجود دارد. همچنین بورسیه مربیگری بین‌المللی داده اند که در صورت تایید یعقوبیان برای گذراندن دوره سه ماهه مربیگری باید عازم مجارستان شود و در اپه حق او است این دوره را برود.

او ادامه داد: یعقوبیان دانشجوی من بوده و هیچ مشکلی با هم نداریم و به نظرم تمام تمرکزش در بخش مربیگری باشد موفق تر خواهد بود. فخری هم یک زمان دیبر فدراسیون بود اما الان جزو بهترین مربیان سابر دنیا شده است و مقابل خود من پیشنهاد ۱۰ هزار دلاری کشورهای دیگر را رد کرد و تصمیم گرفت در ایران بماند. به اعتقاد من موفقیت یعقوبیان هم در مربیگری بیشتر خواهد بود.

 او در پاسخ به این پرسش که چه زمانی دبیر جدید معرفی می شود، تاکید کرد: داریم پیگیری می‌کنیم که تا پایان سال کار را انجام دهیم.

انتهای پیام