به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان یزد، مسعود شریعتی اظهار داشت: در پنجمین جلسه کمیته تطبیق ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا، در بحث ورزش و بازگشایی مکان‌های ورزشی تصمیم‌گیری شده است. وی افزود: در این راستا با توجه شرایط جدید کرونا و […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان یزد، مسعود شریعتی اظهار داشت: در پنجمین جلسه کمیته تطبیق ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا، در بحث ورزش و بازگشایی مکان‌های ورزشی تصمیم‌گیری شده است.

وی افزود: در این راستا با توجه شرایط جدید کرونا و وضعیت هشدار در استان یزد تا اطلاع ثانوی کلیه اماکن ورزش‌های آبی اعم از استخر، سونا و جکوزی، مجاز به فعالیت نیستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ادامه داد: همچنین مصوب شد سایر اماکن ورزشی با رعایت کامل دستورالعمل‌ها و ضوابط بهداشتی و بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد ملی کرونا مجاز به فعالیت هستند و در صورت رعایت نکردن ضوابط بهداشتی پلمب می‌شوند.

شریعتی ضمن هشدار به اهالی ورزش به ویژه باشگاه‌های بدنسازی و استخرداران گفت: انتظار داریم به منظور حفظ سلامت ورزشکاران و جلوگیری از تعطیلی مجدد رویدادها و اماکن ورزشی، اهالی ورزش با دقت حداکثری نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اهتمام ورزند.