سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: ساعت ٢١:۵٣ دقیقه سه شنبه شب، یک مورد حادثه خودرویی در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان بعد از اتوبان ساوه به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن دو […]

سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: ساعت ٢١:۵٣ دقیقه سه شنبه شب، یک مورد حادثه خودرویی در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان بعد از اتوبان ساوه به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در محل مشاهده شد که یک دستگاه خودرو پژو ٢٠۶ با چهارنفر سرنشین به هنگام حرکت به دلایل نامشخصی از مسیر خارج شده و پس از ورود به قسمت خاکی مسیر، وارد یک کارگاه آهن آلات شده است.

ملکی اظهار کرد: خودرو که تقریبا متلاشی بود پس از برخورد با اهن آلات متوقف شده بود. چهار نفر سرنشین این خودرو در وضعیت بسیار ناایمنی محبوس بودند که آتش نشانان عملیات را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران افزود: آتش نشانان قطعات خودرو را بریده و سه مرد و یک خانم جوان را از خودرو خارج کردند. با تحویل این افراد به عوامل اورژانس مشخص شد که متاسفانه خانم جوان جان خود را از دست داده است.

به گفته وی، سه مرد جوان نیز دچار مصدومیت شدیدی شده بودند که توسط نیرو های اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.

ملکی در پایان گفت: محل برای بررسی علت حادثه به پلیس راهور تحویل داده شده است.

انتهای پیام